موج
کدخبر : ۴۸۶۵۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-486586
فرماندار ویژه کاشان:

برگزاری کنگره ملی شهدا ماندگار کردن یاد ومعرفی تفکر شهدا درجامعه است

برگزاری کنگره ملی شهدا ماندگار کردن یاد ومعرفی تفکر شهدا درجامعه است

فرماندار ویژه کاشان گفت:از اهداف اصلی برگزاری کنگره ملی شهدا ماندگار کردن یاد ومعرفی تفکر و اندیشه شهدا به جامعه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمد شریف زارعی در جلسه هماهنگی و برنامه های  کنگره ملی سرداران و ۱۸۰۰ شهید شهرستان کاشان گفت: هدف اصلی از برگزاری یادواره شهدا ماندگار کردن یاد و آثار و معرفی اندیشه و تفکرات  این شهدا به نسل  نوجوان  و جوان است .

وی در ادامه بیان کرد: مبنای شورای سیاست گذاری این است که بتوانیم اثرات ماندگار را بر ذهن قشر جوان و نوجوان و مخصوصا  افراد جامعه  ایجاد نمائیم و این مهم در صورتی محقق می شود که تمامی مجموعه های شهرستان بایکدیگر هم افزایی و همراهی  داشته باشند.

فرماندار ویژه کاشان در خصوص همکاری افراد غیر دولتی افزود؛ در برگزاری کنگره ملی سرداران از نوجوانان و جوانان و هم چنین بانوان غیر از کمیته ها و کارگروه ها و دستگاه دولتی بایستی استفاده شود، به گفته "مقام معظم رهبری در کنگره ملی شهدا قم که افزودند، آن چیزی که از طریق هنر می توان با ظرافت و زیبایی نکات در رفتار و زندگی شهدا وجود دارد بیان کرد  با هیچ چیز دیگرنمیتوان عنوان کرد و بایستی این مهم در نظر باشد که هنر ،بیانگر و نشانگر آن زیبایی ها می باشد و از ظرفیت  هنرمندان در این حوزه بایستی به نحو احسن استفاده  شود.

زارعی در ادامه عنوان کرد: در جلسات و برنامه های دستگاه ها سعی بر این موضوع  باشد که هر برنامه با نام شهدا و همراه با یک کار فرهنگی انجام شود و فضای شهر را به سمتی هدایت کنیم که هر برنامه و کار فرهنگی که رخ می‌دهد مزین به نام یک شهید یا چند شهید باشد.

فرماندار ویژه کاشان گفت: از مهم ترین برنامه های کمیته یادواره شهدا جمع آوری و نگه داری  آثار ماندگار شهدا چه در قالب مکتوبات چه آثار معنوی در باغ موزه دفاع مقدس می باشد .

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه