موج
کدخبر : ۴۸۵۵۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-485504
مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه فنی و حرفه ای کشور :

ارتباط صنعت با دانشگاه نیازهای دو طرف را تامین می کند

ارتباط صنعت با دانشگاه نیازهای دو طرف را تامین می کند

با حضور مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه فنی و حرفه ای کشور راه های همکاری دوجانبه صنعت و دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علی موسوی با حضور در شرکت ریسندگی کاشان ضمن بازدید از بخش های مختلف این شرکت طی نشستی با مدیرعامل ، رئیس هیئت مدیره و مدیران شرکت بیان داشت: دانشگاه آمادگی دارد تا آموزش کارگران و نیروی انسانی شاغل در این شرکت در راستای ارتقای سطح علمی و به روز کردن اطلاعات آنها همکاری نماید.

وی گفت: شرکت ریسندگی نیازهای نیروی انسانی خود در رشته های مختلف موجود در دانشگاه و حتی رشته های مورد نیازکه در دانشگاه وجود ندارد را به دانشگاه فنی و حرفه ای طی برنامه کوتاه مدت و بلند مدت اعلام کند تا تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود .

مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن اعلام آمادگی برای عقد قرارداد همکاری با شرکت ریسندگی کاشان افزود: دانشکده فنی و حرفه ای شهید رجایی کاشان با تربیت دانش آموختگان رشته های مورد نیاز شرکت ریسندگی همچون برق ، الکترونیک می تواند نیروی انسانی متخصص را تامین کند و در صورت عقد قرارداد دغدغه اشتغال دانش آموختگان دانشگاه را مرتفع نماید.

در این نشست حمیدرضا تفویضی رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهید رجایی کاشان نیز گفت: آموزش بستر رشد و آگاهی است و لذا آمادگی داریم متناسب با نیازهای شما سرفصل ها را تغییر دهیم تا آموزش های دانشگاهی مؤثر واقع شود وکاربردی باشد.

همچنین رئیس هیئت مدیره ، مدیرعامل و سایر مدیران شرکت ریسندگی کاشان نیز به بیان نقطه نظرات ، دیدگاه ها ، نیازها و انتظارات خود پرداختند و بر ارتباط هرچه بیشتر دانشگاه و صنعت تاکید کردند.

گفتنی است؛ نیاز به نیروی کار ماهر ، لزوم اصلاح فرهنگ کاردر نسل جدید ، کمبود نیروی متخصص و ... از جمله نکاتی بود که توسط مدیران شرکت ریسندگی کاشان مطرح شد .

دانشگاه صنعتی

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه