موج
کدخبر : ۴۸۲۹۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-482969
برگزار شد:

اولین نشست علمی طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در استان مرکزی

معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: اولین نشست علمی طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در سالن جلسات مرکز تحقیقات ، آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج مرکزی، سینا دودانی افزود: این نشست با حضور معاون فنی ، روسای ادارات جنگلداری و جنگلداری و آموزش،ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی استان با  معاون پژوهش و فناوری واعضای کمیته علمی مرکز تحقیقات ، آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی در سالن جلسات این مرکز برگزار گردید.

وی ضمن تشریح نحوه ی اجرای طرح مردمی در استان بیان داشت: تولید نهال و تامین نهاده ها در سطح استان آغاز شده و نیازمند حمایت همه جانبه در سطح استان می باشد.

معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: در این نشست رئیس بخش تحقیقات منابع طبیعی و دبیر کمیته در ارتباط با تشکیل این کمیته ،اهداف و وظایف ابلاغی  از سوی موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع توضیحاتی را ارائه و  اعضای کمیته در حوزه های تخصصی منابع طبیعی، آب، نهال و گیاه پزشکی نکاتی را مطرح نمودند و مقرر شد از نهالستان های اداره کل بازدید و مسائل و مشکلات موجود بررسی تا پیشنهادات و راهکارهای لازم ارائه گردد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه