English

عضو شورای اسلامی شهر پول خبر داد؛

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهر پول مازندران

عضو شورای شهر پول از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی شهر پول در 22 اردیبهشت 1402 خبر داد و گفت: این همایش از جلوی شهرداری پول در ساعت 9 صبح 22 اردیبهشت آغاز خواهد شد و به سمت منطقه «لیوِر پَرَک» برگزار می شود که مسیری بسیار مناسب برای پیاده روی است و در طول مسیر نیز منظره زیبا و باشکوه شهر پول به طور کامل در پیش روی شرکت کنندگان قرار می گیرد.

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهر پول مازندران

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدرضا خزایی پول با اعلام خبر بالا اظهار داشت: همایش پیاده روی خانوادگی شهر پول به منظور ایجاد فضایی نشاط آفرین و ترویج بیش از پیش فرهنگ پیاده روی و ورزش همگانی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: همایش پیاده روی خانوادگی شهر پول که امسال در تاریخ 22 اردیبهشت 1402 برگزار می شود در مسیری جدید و متفاوت از مسیر همایش پیاده روی خانوادگی در دوره های قبل انجام خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر پول و دبیر این همایش درباره مسیر همایش پیاده روی خانوادگی شهر پول، گفت: این همایش از جلوی شهرداری پول در ساعت 9 صبح 22 اردیبهشت آغاز خواهد شد و به سمت منطقه «لیوِر پَرَک» برگزار می شود که مسیری بسیار مناسب برای پیاده روی است و در طول مسیر نیز منظره زیبا و باشکوه شهر پول به طور کامل در پیش روی شرکت کنندگان قرار می گیرد.

وی افزود: همچنین مسابقات دو صحرانوردی نیز در خرداد ماه به میزبانی شهر پول برگزار خواهد شد که به نوعی دوی نیمه ماراتن محسوب خواهد شد.

در ادامه شهردار پول نیز با بیان اینکه طول مسیر همایش پیاده روی خانوادگی شهر پول 3.5 کیلومتر است، گفت: مراسم بومی و محلی، پخت آش، نان محلی، نمایشگاه صنایع دستی، اجرای موسیقی محلی، پاپ و... از جمله برنامه های جنبی این همایش خواهد  بود.

محمد خزایی پول بیان داشت: معرفی شهر پول، فرهنگ و آئین های اصیل بومی و محلی، انواع محصولات محلی که توسط شهروندان پول تولید می شود، شناساندن ظرفیت ها و توانمندی های طبیعی و انسانی این شهر تاریخی از اهداف همایش پیاده روی خانوادگی شهر پول است.

وی در پایان همچنین از برگزاری جشنواره گل بابونه خبر داد و عنوان داشت: زمان و مکان این جشنواره نیز در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه