English

در پی درگیری قاچاقچیان چوب با نیروهای جنگلبانی صورت گرفت؛

دلجویی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر از جنگلبان مصدوم

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر با حضور بر بالین جنگلبان مصدوم نشتارودی از وی دلجویی کرد.

دلجویی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر از جنگلبان مصدوم

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهرداد خزایی پول با اشاره به درگیری قاچاقچیان چوب با نیروهای جنگلبانی اظهار داشت: متهمین به مأمورین منابع طبیعی حمله و یکی از جنگلبانان را مصدوم و روانه بیمارستان می‌کنند.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر درباره ماجرای درگیری قاچاقچیان چوب با جنگل‌بانان، ادامه داد: در پی گشت و مراقبت از عرصه‌های منابع طبیعی در مناطق جنگلی شهرستان نشتارود مأمورین منابع طبیعی در نیمه شب گذشته با تعدادی از قاچاقچیان چوب در حین قطع درختان برخورد و متهمین با مأمورین منابع طبیعی حمله ور و یکی از جنگل‌بانان را مصدوم و روانه بیمارستان می کند.

وی گفت: قاچاقچیان چوب با سلاح سرد و دستگاه اره موتوری به مأمورین حمله و منجر به درگیری و نزاع با مأمورین شده که در این درگیری یکی از جنگلبان از ناحیه سر و صورت مصدوم و روانه بیمارستان می‌شود.

خزایی همچنین با اشاره به مصدوم شدن یکی از جنگل‌بانان منابع طبیعی در حین درگیری افزود: متهمان پس از مصدوم کردن این مأمور از صحنه جرم فرار کردند.

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر تصریح کرد: بلافاصله پس از اطلاع ضمن عیادت و دلجویی از ایشان؛ فرمانده یگان حفاظت و رئیس حراست اداره کل و سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان عباس آباد، سریعاً اقدامات لازم را در خصوص برخورد قاطع از طریق مقامات قضایی انجام شد.

وی بیان داشت: قاچاقچیان فراری بومی منطقه هستند و شناسایی شده اند و موضوع، از زمان وقوع به دادستان شهرستان نشتارود  گزارش شده و پرونده با دستور ویژه دادستان در حال رسیدگی است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه