موج
کدخبر : ۴۷۸۵۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-478595
مدیر کل آموزش و پرورش‌:

اسکان مهمانان نوروزی در مدارس فارس از مرز ۸۵ هزار نفرروز گذشت

اسکان مهمانان نوروزی در مدارس فارس از مرز ۸۵ هزار نفرروز گذشت

مدیرکل آموزش و پرورش فارس و رییس کمیته اسکان ستاد سفرهای نوروزی استان گفت: تا صبح روز یکشنبه ۲۸ اسفندماه، اسکان مهمانان نوروزی در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش استان از مرز ۸۵ هزار نفر روز گذشت.

به گزارش خبرگزاری موج‌ فارس، محمد خلیل عسکری بااعلام این خبرافزود: استان فارس و شهر شیراز یکی از مناطق اصلی مقصد سفر مهمانان نوروزی کشور است.

رییس کمیته اسکان ستاد سفرهای نوروزی استان فارس گفت: امسال تلاش شده تا علی رغم اینکه مدارس استان باز و فعالیت در انها جریان داشت اما همزمان نسبت به آماده سازی برای پذیرش مهمانان نوروزی هم اقدام کنند که همین بار مضاعفی را بر دوش مدیر و عوامل اجرایی مدارس استان افزود.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: طی بخشنامه های مکرر موارد اجرایی که باید عوامل اسکان مدنظر قرار دهند به مدارس اعلام شد.

عسکری ادامه داد: در دیماه امسال برگزاری جلسات وتمهیدات درخصوص اسکان مهمانان نوروزی در اموزش و پرورش فارس به محض اینکه آموزش و پرورش مسوول کمیته اسکان مهمانان استان شد آغاز شد.

رییس کمیته اسکان ستاد سفرهای نوروزی استان فارس گفت: از آغاز فعالیت پذیرش مهمانان نوروزی تا صبح روز یکشنبه ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱ نزدیک به ۳۱ هزار نفر در قالب نزدیک به ۸ هزار و هشتصد خانواده و درمجموع نزدیک به ۸۶ هزار نفر روز در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش استان فارس اسکان داده شدند.

عسکری خاطرنشان کرد: بیشترین آمار میهمان اسکان یافته در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش استان فارس به ترتیب مربوط به شهرهای شیراز، آباده و مرودشت است.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: در شهر شیراز نیز به ترتیب مربوط به ستادهای اسکان فرهنگیان نواحی چهار، یک، سه و دو است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه