English

مدیر کل آموزش و پرورش‌:

اسکان مهمانان نوروزی در مدارس فارس از مرز ۸۵ هزار نفرروز گذشت

مدیرکل آموزش و پرورش فارس و رییس کمیته اسکان ستاد سفرهای نوروزی استان گفت: تا صبح روز یکشنبه ۲۸ اسفندماه، اسکان مهمانان نوروزی در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش استان از مرز ۸۵ هزار نفر روز گذشت.

اسکان مهمانان نوروزی در مدارس فارس از مرز ۸۵ هزار نفرروز گذشت

به گزارش خبرگزاری موج‌ فارس، محمد خلیل عسکری بااعلام این خبرافزود: استان فارس و شهر شیراز یکی از مناطق اصلی مقصد سفر مهمانان نوروزی کشور است.

رییس کمیته اسکان ستاد سفرهای نوروزی استان فارس گفت: امسال تلاش شده تا علی رغم اینکه مدارس استان باز و فعالیت در انها جریان داشت اما همزمان نسبت به آماده سازی برای پذیرش مهمانان نوروزی هم اقدام کنند که همین بار مضاعفی را بر دوش مدیر و عوامل اجرایی مدارس استان افزود.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: طی بخشنامه های مکرر موارد اجرایی که باید عوامل اسکان مدنظر قرار دهند به مدارس اعلام شد.

عسکری ادامه داد: در دیماه امسال برگزاری جلسات وتمهیدات درخصوص اسکان مهمانان نوروزی در اموزش و پرورش فارس به محض اینکه آموزش و پرورش مسوول کمیته اسکان مهمانان استان شد آغاز شد.

رییس کمیته اسکان ستاد سفرهای نوروزی استان فارس گفت: از آغاز فعالیت پذیرش مهمانان نوروزی تا صبح روز یکشنبه ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱ نزدیک به ۳۱ هزار نفر در قالب نزدیک به ۸ هزار و هشتصد خانواده و درمجموع نزدیک به ۸۶ هزار نفر روز در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش استان فارس اسکان داده شدند.

عسکری خاطرنشان کرد: بیشترین آمار میهمان اسکان یافته در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به آموزش و پرورش استان فارس به ترتیب مربوط به شهرهای شیراز، آباده و مرودشت است.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: در شهر شیراز نیز به ترتیب مربوط به ستادهای اسکان فرهنگیان نواحی چهار، یک، سه و دو است.

آیا این خبر مفید بود؟
خبرنگار:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه