English

دادستان قزوین:

جهت پیگیری مسمومیت دانش آموزان نماینده ویژه تعیین کرد

دادستان عمومی و انقلاب قزوین به منظور پیگیری علل و عوامل مسمومیت تعدادی از دانش آموزان در مدارس قزوین نماینده ویژه تعیین کرد.

جهت پیگیری مسمومیت دانش آموزان نماینده ویژه تعیین کرد

به گزارش خبرگزاری موج قزوین، حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب قزوین در تشریح این خبر گفت: طی هفته های اخیر مسمومیت تعدادی از دانش آموزان در برخی استان ها موجب نگرانی خانواده ها شده و با توجه به دستورات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ریاست قوه قضاییه مبنی بر شناسایی و دستگیری مرتکبین؛ این موضوع با توجه به اهمیت و حساسیت به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: در همین راستا احدی از قضات دادسرای مرکز استان به عنوان نماینده ویژه دادستان به منظور پیگیری علل و عوامل این مسمومیت ها تعیین گردید و رصد، شناسایی و دستگیری مسببین انتشاردهندگان ویروس احتمالی با همکاری سایر نهادها امنیتی، اطلاعاتی، انتظامی و... و به قید فوریت در دستور کار قرار گیرد.

رجبی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین در پایان خاطرنشان کرد: بدون شک این موضوع در ادامه اقدامات مخرب دشمن است و با افرادی که در فضای مجازی نسبت به انتشار اخبار خلاف واقع در این خصوص اقدام نموده و موجب تشویش اذهان عمومی و نگرانی خانواده ها و دانش آموزان می شوند، برخورد خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه