موج
کدخبر : ۴۷۷۱۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-477194

اعتراض جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران یزدی

اعتراض جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران یزدی

جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران یزد به عدم توجه دولت و مجلس به در نظر گرفتن ردیف جداگانه در قانون بودجه سال 1402 برای بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اعتراض کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  اعتراض جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران یزد به عدم توجه دولت و مجلس به در نظر گرفتن ردیف جداگانه در قانون بودجه ۱۴۰۲ برای بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و عدم اجرای ۲۵ درصد باقیمانده متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران اعتراض کردند.

جمعی از بازنشستگان، مستمری بگیران و مسئولین کانونهای کارگران بازنشسته با تجمع در محل خانه کارگر استان یزد خواسته های خود را از جمله افزایش حقوق بر اساس ماده ۹۶ و ۱۱۱ قانون تأمین اجتماعی و بر مبنای تورم واقعی و سبد هزینه زندگی، ۲۵ درصد باقیمانده متناسب سازی حقوق بازنشستگان، لحاظ نمودن ردیف جداگانه ی در قانون بودجه سال ۱۴۰۲ برای سازمان تامین اجتماعی و... را مطرح، و از دولت و مجلس بعنوان وکلای ملت خواستند در راستای حق و حقوق بازنشستگان تلاش نمایند.

گفتنی است تجمع کنندگان عدم توجه به خواسته ها  خود را منشا‌‌‌ء ادامه ی تجمع و حق خواهی دانستند و هشدار دادند در صورت بی اعتنایی دولت، مجلس و مسئولین به خواسته به حق بازنشستگان و مستمری بگیران تجمعات گسترده تری در مقابل دفتر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، سازمان تامین اجتماعی و..... برگزار خواهیم نمود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه