موج
کدخبر : ۴۷۶۱۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-476158
در حین گشت و کنترل صورت گرفت؛

دستگیری متخلفان شکار و صید در مازندران/ جمع آوری دام ماهیگیری غیرمجاز

دستگیری متخلفان شکار و صید در مازندران/ جمع آوری دام ماهیگیری غیرمجاز

مأموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهرهای فریدونکنار، محمودآباد، بابلسر، بابل، ساری، کیاسر و بهشهر- میانکاله متخلفان شکار و صید را به همراه 18 قبضه سلاح شکاری، لاشه یک رأس قوچ وحشی و بیش از یکصد قطعه ماهی دستگیر و تعداد زیادی دام ماهیگیری غیرمجاز جمع آوری کردند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، در فریدونکنار مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل شبانه درحوزه استحفاظی شکارچیان غیرمجاز به همراه ۳ قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

در مأموریت مشترک مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان محمودآباد با مأران نیروی انتظامی، شیلات و یگان حفاظت آبزیان بیش از ۱۵۰۰ رشته دام ماهیگیری غیرمجاز و سایر ادوات صید کشف و ضبط شد.

در آمل مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی پنج شکارچی غیرمجاز به همراه ۵ قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بابلسرطی دو مأموریت حین گشت و کنترل شبانه در آیش های کله بست، خشکرود و رودبست از شکارچیان غیرمجاز ۳ قبضه سلاح شکاری، ۱۱ قطعه خوتکا، یک قطعه اردک سرسبز، یک قطعه چنگر و یک قطعه خروس کولی کشف و ضبط کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست بابل حین گشت و کنترل در منطقه دشتی شکارچی غیرمجاز به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان ساری (محیط بانی دودانگه و محیط بانی هولار) حین گشت و کنترل مشترک در محدوده سد شهید رجایی از متخلفین ۶ رشته دام ماهیگیری غیرمجاز و ۸ قطعه ماهی کشف و ضبط کردند.

در مأموریت دیگری مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان ساری (محیط بانی هولار) حین گشت و کنترل در منطقه دروپی، از دو متخلف شروع به شکار ۲ قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

ماموران یگان حفاظت اداره پارک ملی کیاسر حین گشت و کنترل در منطقه آزاد پشتکوه شش شکارچی متخلف را به همراه ۳ قبضه سلاح شکاری و لاشه یک رأس قوچ وحشی، لاشه یک قطعه کبک و تعدادی فشنگ دستگیر کردند.

مأموران پناهگاه حیات وحش میانکاله حین گشت و کنترل در سواحل میانکاله  از صیادان غیرمجاز ۶۰ رشته دام صید ماهی، ۹۶ قطعه ماهی کفال و ۲ قطعه ماهی سفید کشف و ضبط و در مأموریت دیگری مأموران طی گزارشی دریافتی مبنی بر حضور شکارچی در تالاب بین‌المللی میانکاله به محل اعزام و از متخلف یک قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف و ضبط کردند.

متخلفان باتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه