English

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در آیین گرامیداشت روز امور تربیتی:

برنامه‌های تربیتی باید برای دانش آموزان نشاط‌آور باشند

مدیر کل آموزش و پرورش استان در مراسم گرامیداشت سالروز امور تربیتی و تربیت اسلامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه فرارسیدن سالروز امور تربیتی و تربیت اسلامی را به همه فرهنگیان خصوصاً دست اندرکاران این حوزه را تبریک گفت.

برنامه‌های تربیتی باید برای دانش آموزان نشاط‌آور باشند

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، علی درویشی مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد حوزه پرورشی در بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری، اقامه نماز، اردوها، مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و .... پرداخت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام با اشاره به حدیثی از پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، به ضرورت توجه به تربیت صحیح فرزندان از نظر اسلام اشاره و شرایط سنی و وضعیت رشد جسمی، عقلی؛ روحی و روانی دانش آموزان را یکی از موارد مهم در تربیت آنان برشمرد.

درویشی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام، با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یکی از نهادهای حاکمیتی است گفت: دستگاههای اجرایی می بایست برای پیشبرد اهداف و برنامه های آموزش و پرورش خصوصاً در حوزه‌ی برنامه های تربیتی در کنار این نهاد باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به ویژگی‌های برنامه‌های تربیتی برای دانش آموزان اشاره کرد و اظهار داشت: می بایست برنامه های تربیتی نشاط آور بوده و دانش آموزان را به فعالیت در زمینه های آموزشی و پرورشی مرتبط ترغیب کنند.

درویشی مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در پایان تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که دانش آموزان از نظر آموزشی و پرورشی تامین باشند و همه برنامه ها و فعالیت های ما به این سمت هدایت می شود تا آنچه که از دانش آموزان انتظار می رود تحقق یابد.

عبدالصاحب نادری فرماندار ایلام نیز در این نشست ابتدا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه فرارسیدن ۸ اسفند ماه سالروز امور تربیتی و تربیت اسلامی را تبریک گفت.

فرماندار ایلام در ادامه به بیان صحبت‌هایی درباره‌ی ضرورت توجه به شرایط تربیتی دانش آموزان پرداخت و پرورش مناسب دانش آموزان را یکی از موارد مهم در اهداف و برنامه‌های آموزش و پرورش و مجموعه‌ی دولت عنوان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه