موج
کدخبر : ۴۷۲۹۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-472901
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام:

 افزایش بعد نظارتی موجب تسریع در انجام امورات مردم خواهد شد

 افزایش بعد نظارتی موجب تسریع در انجام امورات مردم خواهد شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام در بازدید سرزده از اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: تدوین طرح های تفصیلی و توسعه شهرها باید با رعایت تمامی قوانین فنی شهرسازی باشد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سعید هژبری به همراه مدیرکل فنی استانداری ایلام و مدیرکل شهری و شوراهای استانداری ایلام از بخش های مختلف اداره کل راه و شهرسازی استان بازدید و در جریان فعالیت این واحدها قرار گرفت.

وی با تاکید بر تسریع در انجام امورات مردم در حوزه ساخت مسکن، امور شهری و سایر حوزه های مرتبط، گفت: تقویت بعد نظارتی در راستای رفع مشکلات مردم، مهم ترین هدف بازدید از سطح ادارات کل استان است و این بازدید ها استمرار خواهد داشت.

 هژبری در ادامه با تاکید بر  تکریم ارباب رجوع در تمامی دستگاه های اجرایی استان، افزود: منشور دولت سیزدهم مردمداری و توجه به خواسته های مردمی است که در این راستا باید همه مدیران به این منشور عمل کنند.

معاون استاندار ایلام در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش های، مدیرکل، معاونین و پرسنل این مجموعه در خدمات به رسانی به جامعه هدف، گفت: خدمات رسانی صادقانه و مخلصانه به مردم باید نصب العین همه مدیران باشد.

هژبری با تاکید بر اینکه توسعه شهرها باید با رعایت تمامی قوانین فنی شهرسازی باشد، یادآورشد: شهرداری بعنوان متولی نقشه اجرای طرح تفصیلی در همه شهرستان ها، باید از تمامی ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کند.

وی تاکید کرد: طرح های تفضیلی باید با لحاظ تمامی ضوابط فنی تدوین شود و اطلاع رسانی در خصوص مسایل شهرسازی برای آگاهی مردم باید در دستور کار قرار گیرد.

معاون استاندار ایلام گفت: بطور کلی طرح تفصیلی ایلام باید کاملا صحیح طراحی شود و در تدوین تمامی طرح های تفصیلی به جای توجه به مسایل درآمدی باید ضوابط فنی و شهرسازی دیده شود. 

معاون استاندار ایلام با تاکید بر افزایش تعداد نشست های کارگروه زیربنایی استان، گفت: هیچ محدودیتی برای برگزاری کارگروه های زیربنایی و کمیسیون ماده ۵ برای تسریع در رفع مشکلات و مسایل طرح های حوزه عمرانی و زیربنایی وجود ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از  اختصاص ۳۰۰ میلیارد ریال برای مناطق حاشیه نشین شهر ایلام خبر داد و گفت:  برای رفع معضلات و ساماندهی مناطق حاشیه نشین باید برنامه ای جامع طراحی کنیم و راهکارهایی لازم در این راستا ارایه شود.

هژبری در پایان با تاکید بر شتاب بخشی بر حوزه تولید مسکن در قالب ( مسکن ملی) در استان، تاکید کرد: برای تحقق هدف گذاری تعیین شده استان طبق زمانبندی،  پس از الحالق زمین و تفاهم نامه با مالکان عملیات پروژه های مسکن ملی بسرعت آغاز شود. 

گفتنی است امروز سعید هژبری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام به همراه مدیرکل فنی استانداری ایلام و مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری از واحد های راه و توسعه شهری و معماری، واحد شهرسازی، واحد امور اداری، مسکن ملی و واحدها املاک زمین و مسکن و ساختمان، اداره کل راه و شهرسازی استان بازدید کرد و در جریان فعالیت این واحد ها قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: راه و شهرسازی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه