موج
کدخبر : ۴۱۴۲۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-414228

احمد مرادی؛

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم هرمزگان زیر بار طرح غیر کارشناسی و خفت‌بار انتزاع پارسیان به‌هیچ‌وجه نخواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «احمد مرادی» نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری استان هرمزگان بیان داشت: جناب رئیس‌جمهور مردم استان حضرت‌عالی را دوست دارند و مؤید آن رأی مردم هرمزگان به جنابعالی است.

وی تأکید کرد: بی‌عدالتی و تبعیض آزاردهنده‌ترین موضوعی است که هرمزگانی‌ها رنج می‌دهد، در گمرکات، سازمان بنادر، شیلات و صنایع رتبه اول کشوری هستیم اما سؤال من این است که چرا در سازمان‌ها یک هرمزگانی مسئولیت ندارد.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چرا هرمزگانی‌ها یک وزیر یا معاون وزیر در وزارتخانه ندارند و این موضوعی است که من به‌عنوان نماینده مردم در مجلس نتوانستم پاسخ آن را به مردم اعلام کنم.

وی تصریح کرد: بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان از استان وارد خزانه کشور می‌شود، یا شرکت‌های شبه‌دولتی در این استان که از آن سود می‌برند و در رابطه با درآمد جز پنج استان برتر کشور هستیم اما بیش از ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت هرمزگان تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی هستند.

مرادی اظهار داشت: هرمزگان در فلاکت و بدبختی رتبه اول را دارد و ۱۷ میلیارد دلار قاچاق در هرمزگان توسط گردن‌کلفت‌ها انجام می‌شود و سه میلیارد دلار توسط مرزنشینان انجام می‌شود که ارزش کل زندگی آن‌ها یک‌میلیون هم نیست که منجر به کشته شدن خیلی از آن‌ها شده است خواهش داریم برای همیشه مشکل مرزنشینان حل شود.

وی تأکید کرد: پل خلیج‌فارس پلی به طول دو کیلومتر است و خواهشمندیم در دولت حضرت‌عالی دستور ساخت آن را بدهید.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم هرمزگان زیر بار طرح غیر کارشناسی و خفت‌بار انتزاع پارسیان به‌هیچ‌وجه نخواهند رفت.

وی در پایان گفت: نظرم این است طرح توزیع بنزین بر اساس کد ملی را ملغی کنید زیرا طرح موفقی نمی‌تواند باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها