موج
کدخبر : ۴۱۴۰۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-414022

مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی بیان کرد: تمامی دستگاههای کارتخوان بانکی و یا درگاه‌های پرداخت الکترونیکی که متناظر با پرونده مالیاتی نباشند هم غیرفعال خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، احمدرضا مدبرنیا مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی  در خبری اعلام کرد: تمامی دستگاههای کارتخوان‌ بانکی باید تا پایان دی ماه جاری به پرونده مالیاتی متصل شوند در غیر این صورت غیرفعال می شوند.

مدبرنیا در ادامه این خبر اظهار کرد: تمامی اشخاص دارای ابزار پرداخت‌های بانکی می‌توانند با ورود به درگاه ملی خدمات الکترونیک مالیاتی به نشانی my.tax.gov.ir فهرست تمامی دستگاه‌های کارتخوان بانکی و یا درگاه های پرداخت الکترونیکی خود را مشاهده کرده و نسبت به الصاق آنها به پرونده‌های مالیاتی قبلی و یا تشکیل پرونده مالیاتی جدید اقدام کنند.

مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی در ادامه اضافه کرد: تمامی دستگاههای کارتخوان بانکی و یا درگاه‌های پرداخت الکترونیکی که متناظر با پرونده مالیاتی نباشند هم غیرفعال خواهند شد.

مدبرنیا در خاتمه یادآور شد: از این رو ضرورت دارد مودیان مالیاتی خراسان رضوی با ورود به درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی گفته شده در بخش پایانه‌های فروش یا دستگاه‌های کارتخوان بانکی و درگاه‌های پرداخت الکترونیکی خود را به پرونده‌های موجود الصاق یا پرونده جدید ایجاد و یا دستگاه‌هایشان را غیرفعال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها