موج
کدخبر : ۴۱۲۵۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-412549

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران تأکید کرد:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: همه باید تلاش کنیم سفره دهک های پایین جامعه کوچک نشود و نیازهای اساسی مردم به طور کامل تأمین شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، عزیزاله شهیدی فر در جلسه قرارگاه امنیت غذایی با بیان اینکه سازمان صمت نسبت به در اختیار قرار دادن امکانات لازم برای انجام وظایف بازرسی و نظارت بر بازار اقدام کند، اظهار داشت: باید آمادگی ما آنی و لحظه ای باشد و برای هرگونه چالش راه حل داشته باشیم.

وی ادامه داد: در بحث سورت و بسته بندی باید اقدامات بیشتری داشته باشیم و طبق نیاز کشورهای هدف اقدام کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه 131 میلیون قطعه جوجه ریزی در کشور انجام شد که 13.5 میلیون قطعه آن در مازندران انجام شد، افزود: همه باید کمک کنیم تولید رونق داشته باشد چرا که مازندران در تولید مرغ کشور سرآمد است و باید بازار را در کشور پشتیبانی کنیم.

وی گفت: کارگروه های تخصصی باید چالش، دغدغه ها و راهکارها را احصاء و به مراجع بالادستی اطلاع رسانی کنند و برگزاری جلسات کارگروه های چهارگانه قرارگاه امنیت غذایی تحت نظر مدیریت بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی باشد.

شهیدی فر با تأکید بر اینکه فرایند صدور دامدارکارت باید با جدیت ادامه پیدا کند، بیان داشت: در تأمین تخم مرغ استان اهتمام بیشتری صورت گیرد و مشکل کمبود تخم مرغ استان هرچه سریعتر رفع شود.

وی تأکید کرد: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در این حوزه بسیار مهم است و همه باید با درایت نسبت به روشنگری در جامعه اقدام کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم سفره دهک های پایین جامعه کوچک نشود و نیازهای اساسی مردم به طور کامل تأمین شود، اظهار داشت: تا سطوح مراکز جهاد کشاورزی باید در جریان امور قرار گیرند و کشاورزان را مطلع و امور را روشنگری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها