موج
کدخبر : ۴۱۱۲۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-411252

رئیس شورای شهر نوشهر خبر داد:

رئیس شورای اسلامی نوشهر گفت: به گمان ما عمران و آبادی شهر با توسعه زیرساخت‌ها نظیر پیگیری برای تصویب طرح جامع شهری نوشهر که سالیان دراز بر زمین مانده است، صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدصالح خویی در مراسم تکریم و معارفه شهردار نوشهر با تأکید بر اینکه شورای اسلامی دوره ششم نوشهر بر ضرورت نگاه کارشناسانه، امانت‌داری، پرهیز از خودرأیی و انضباط مالی، اظهار داشت: از همین رهگذر خودمان را موظف می‌دانیم امانت‌دار پاک‌دستی باشیم که به دور از طمع‌ ورزی در خدمت‌گزاری به شهروندان با فرهنگ نوشهر پویا و کوشا باشیم.

وی ادامه داد: در این راه پذیرای نقد درست و خردمندانه از جانب شهروندان عزیز، رسانه‌های مستقل، دانایان و کارآزمودگان به ویژه جوانان دانش‌‌آموخته شهرسازی هستیم و این نظرات را چراغ توسعه شهرمان نوشهر قرار می‌دهیم.

رئیس شورای اسلامی نوشهر افزود: به گمان ما عمران و آبادی شهر با توسعه زیرساخت‌ها نظیر پیگیری برای تصویب طرح جامع شهری نوشهر که سالیان دراز بر زمین مانده است.

وی بیان داشت: ساماندهی کارآمد دوباره، راه‌اندازی سواحل سیترا و کپورچال با جذب سرمایه‌گذار واقعی، ساماندهی حوزه آبریز جهت جلوگیری از سیلاب‌های فصلی، سامان دادن قراردادهای پیمانکاری در حوزه‌های زیرساخت‌ها و آسفالت و نیز انضباط کاری در این قراردادها صورت می‌بندد.

خویی عنوان داشت: آرایش شهر با سازه‌های تجاری کم مصرف و حتی بی‌مصرف، هزینه‌های غیرواجب در موارد مختلف آن هم بدون نظر کارشناسی و صرفاًً تلف کردن سرمایه شهر و شهروندان و ریختن این سرمایه به جیب سازندگان و پیمانکاران این پروژه‌های کم اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه امروز تجربه‌های خوب و بد پنج دوره مدیریت شهری پیش روی ما و ناظران خردمند است، تأکید کرد: باید با درس گرفتن از این تجربیات به سمت کارآمدی و بهبود شرایط زندگی و رفاه شهروندان در حرکت باشیم.

رئیس شورای اسلامی نوشهر گفت: از حاضران شریف و گرانمایه در این مراسم، به ویژه امام جمعه محترم نوشهر، نهادهای قضایی، نظامی، امنیتی و انتظامی، اساتید و صاحب‌‌نظران در حوزه‌های مختلف شهری صمیمانه می‌خواهیم با مشاوره‌ها و تجربیات ارزنده خود حمایت‌گر و هدایت‌گر ما باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها