موج
کدخبر : ۴۰۷۲۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-407229

یعقوبعلی نظری:

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: یک منطقه اقتصادی باید مسلط بر همه بخش‌ها باشد و مدیریتی قوی و منطبق بر قوانین را نسبت به بخش خصوصی به کار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در سخنانی عنوان کرد: مرز و گمرک دوغارون برای استان از اهمیت بالایی برخوردار است و تلاش خواهیم کرد با هم‌افزایی بخش خصوصی و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی، فعالیت این گذرگاه مرزی را به سطحی مطلوب و ایده‌آل برسانیم.

نظری این سخنان را در نشست بررسی مشکلات مرز دوغارون بیان کرد و در ادامه تاکید کرد: به دنبال این هستیم که در یک بازه زمانی محدود، گمرک دوغارون را به عنوان یک دروازه اصلی اقتصادی استان و شرق کشور ساماندهی کنیم.

استاندار خراسان رضوی همچنین متذکر شد: دستگاه‌های حاکمیتی باید در منطقه دوغارون وظایف خود را به درستی انجام دهند تا با اصلاح و تسریع در فرایندها، زمینه برای فعال شدن بیشتر بخش خصوصی در این منطقه فراهم شود.

وی در ادامه اظهار کرد: یک منطقه اقتصادی باید مسلط بر همه بخش‌ها باشد و مدیریتی قوی و منطبق بر قوانین را نسبت به بخش خصوصی به کار گیرد و تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌ها برای ساماندهی گمرک دوغارون داریم و روان سازی، سالم سازی و عدالت محوری را در این مسیر در دستور کار قرار خواهیم داد.

نظری به مبارزه با فساد در همه حوزه‌ها اشاره کرد و اذعان کرد: اگر خرده اشکالی در جایی وجود دارد که ممکن است زمینه سوءاستفاده‌ای را فراهم کند، باید سازوکار لازم اعم از انسانی، تجهیزاتی و مراوداتی برای جلوگیری از آن در نظر گرفته شود.

استاندار خراسان رضوی در ادامه و در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد یادآور شد: مدیریت یکپارچه شهری موضوع بسیار مهمی است که به آن اعتقاد داریم و باید در مشهد اجرایی شود و شورای شهر در کنار سایر اقدامات اساسی خود، روی پروژه‌های زودبازده متمرکز شود.

نظری در خاتمه خاطرنشان کرد: با اشاره به موضوع حاشیه شهر مشهد افزود: حاشیه شهر یک برنامه با اهداف جدی و معین می‌خواهد که همه دستگاه‌ها از جمله شهرداری باید برای اجرای آن بسیج شوند و فکر و مبانی مشترک مدیریت استان باید به طرح و برنامه مشترک نیز تبدیل شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`