موج
کدخبر : ۴۰۶۲۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406252

محسن حداد سبزوار:

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی بیان کرد: هر اندازه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سطوح هنرستانی بیشتر بها داده شود، دانشجویان ماهر و توانمندتری به آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای راه می‌یابند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محسن حداد سبزوار رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی در سخنانی اظهار کرد: توسعه و تجهیز مراکز و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای در خراسان رضوی با توجه به ظرفیت‌های موجود، نیازمند توجه دولت است و باید راهبردی اصولی و اساسی در این زمینه تدوین و از سطوح هنرستانی تا مراکز آموزش عالی مد نظر قرار گیرد.

حداد سبزوار در ادامه این سخنان افزود: با توجه به نقش اساسی و گستردگی رشته‌های فنی و حرفه‌ای و تاثیر آن‌ها در ارتقای کیفی مهارت آموزی ، کارگاه‌های آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی باید متناسب با فناوری‌های نوین به‌روز و تجهیز شوند تا بازدهی آموزش آن‌ها بیش از پیش افزایش یابد.

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی ادامه داد: هر اندازه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سطوح هنرستانی بیشتر بها داده شود، دانشجویان ماهر و توانمندتری به آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای راه می‌یابند و در نهایت افرادی با قابلیت و توانمندی بالا دانش‌آموخته می‌شوند.

وی همچنین تاکید کرد: ایجاد مراکز نوآوری ، خلاقیت و رشد و مهارت در کنار آموزش مورد توجه آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای این استان قرار دارد و هم اکنون ۱۹ مرکز رشد در این استان فعال است.

حداد در خاتمه این سخنان خاطرنشان کرد و گفت: در مراکز رشد آموزشکده‌های فنی و حرفه ای، دانشجویان با ایده‌های خلاقانه و چگونگی تبدیل ایده به محصول آشنا می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`