موج
کدخبر : ۴۰۶۰۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406095

علی جلوه:

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد بیان کرد: این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده و در مبادی ورودی هر سالن سلامت بازدیدکنندگان از طریق دستگاه‌های تب سنج‌ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی جلوه مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد در خبری اعلام کرد: بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی همزمان با دهمین نمایشگاه تخصصی نوشیدنی‌ها، صنایع و ماشین آلات وابسته‌، چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ماشین‌آلات صنایع‌غذایی و همچنین نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

علی جلوه همچنین در ادامه این خبر اظهار کرد و گفت: این نمایشگاه از امروز، ۲۶ دی ماه لغایت ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد به شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه اشاره کرد و ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه تعداد ۱۴۰ شرکت داخلی و دانش‌بنیان حضور خواهد داشت و همچنین تعداد ۲۰‌ شرکت نیز در قالب نمایندگی کشورهای خارجی حضور داشته و به ارائه و معرفی محصولات خود می‌پردازند.

وی همچنین یادآور شد: در مورد حوزه فعالیت شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه با توجه به اینکه در این دوره از نمایشگاه شرکت‌کنندگان از حوزه‌هایی همچون تولیدات صنایع غذایی، ماشین‌آلات صنایع غذایی،چاپ و بسته‌بندی و همچنین ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی حضور خواهند داشت.

وی در ادامه تاکید کرد: برگزاری جلساتی با حضور هیات‌های خارجی در طول برگزاری نمایشگاه برقرار خواهد بود و در خلال برگزاری این نمایشگاه جلساتی با هیات‌های تجاری و روئسای اتاق بازرگانی دیوانیه و دیالی عراق برگزار و هیات‌های خارجی از کشورهای اندونزی، افغانستان، عراق، ترکمنستان و پاکستان از این نمایشگاه بازدید خواهد شد.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد عنوان کرد: این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده و در مبادی ورودی هر سالن سلامت بازدیدکنندگان از طریق دستگاه‌های تب سنج‌ مورد بررسی قرار خواهد گرفت و. همچنین مسیرهای رفت و آمد بازدیدکنندگان نیز به طور مداوم ضدعفونی می‌شود.

جلوه در خاتمه این خبر خاطرنشان کرد و گفت: به همین منظور علاقه‌مندان و متخصصان کشور می‌توانند از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵ الی ۲۰ با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد از این نمایشگاه بازدید کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها