موج
کدخبر : ۴۰۵۹۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405909

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 باند حرفه ای سارقان منزل و خودرو و کشف 70 فقره سرقت در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان 2 پرونده سرقت منزل و خودرو را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند و 2 باند حرفه ای سرقت منزل و خودرو در اصفهان منهدم شد.

وی افزود: در خصوص پرونده سرقت منزل 2 باند 10 نفره و 3 نفره سارقان منزل شناسایی که 7 نفر از آنها در شرق استان تهران و دیگر سارقان در اصفهان دستگیر شدند و در مجموع به 30 فقره سرقت منزل دراستان های تهران ، اصفهان، البرز، قم و مرکزی اعتراف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: همچنین در خصوص سارقان خودرو نیز یک باند 3 نفره سارقان حرفه ای و 2مالخر اموال مسروقه شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ هاشمی فر اظهار داشت: این سارقان نیز در بازجویی های تخصصی پلیس آگاهی به 40 فقره سرقت خودرو اعتراف و قطعات 22 دستگاه خودروی سبک نیز در مخفیگاه آنان کشف شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: این سارقان که به صورت باندی و در برخی استان ها سرقت می کردند برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند و اموال مسروقه کشف شده نیز پس از طی مراحل قانونی به مالکان بازگردانده می شوند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اولویت کاری پلیس را بازگرداندن اموال مسروقه به مالکان دانست و از شهروندان خواست، با رعایت توصیه های انتظامی  فرصت وقوع جرم را از مجرمان سلب کنند و هر گونه موضوع مشکوک را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`