موج
کدخبر : ۴۰۵۸۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405870

مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد گفت: تاکنون سه دستگاه خودروی سنگین و دو دستگاه خودرو سنگین فسو برای پشتیبانی و یک دستگاه کامیون بنز شامل ۳۴۰ عدد چادر امدادی بارگیری و منطقه زلزه زده هرمزگان اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت: تاکنون سه دستگاه خودروی سنگین، دو دستگاه خودرو سنگین فسو برای پشتیبانی و یک دستگاه کامیون بنز شامل ۳۴۰ عدد چادر امدادی بارگیری و به منطقه زلزه زده هرمزگان اعزام شدند.

وی گفت: امداد هوایی استان یزد با تیم پرواز به صورت کامل در حالت آماده باش هستند در صورت اعلام نیاز به منطقه اعزام می شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد ادامه داد: با توجه به اینکه زلزله استان هرمزگان رخ داده و تیم های استان های معین هم اعزام شدند، در استان یزد نیز پنج تیم تخصصی آوار، یک تیم واکنش سریع و یک تیم آنست ( سگ های جستجو ‌‌نجات ) نیز در حالت آماده باش هستند.

حرازی زاده بیان کرد: با توجه به اینکه در استان پهپاد جستجو داریم در صورت اعلام نیاز، پهپاد را نیز به استان هرمزگان ارسال می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد عنوان کرد: نیروهای امدادی و ستادی هلال احمر استان یزد آماده باش هستند و همچنین تیم تخصصی بهداشت و درمان اضطراری نیز در استان یزد آمادگی لازم را برای اعزام به مناطق زلزله زده دارند و با توجه به اینکه بحث های روانی در این حوادث این چنینی نیز مطرح می شود، تیم هایی برای حمایت روانی به عنوان تیم سحر در استان داریم که از سوی معاونت امور جوانان آماده هستند که در صورت نیاز به مناطق زلزله زده اعزام شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`