موج
کدخبر : ۴۰۵۷۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405764

فضل اله اکبری:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: هیچ نگرانی و کمبود و تاخیری در تامین و توزیع سوخت در استان مخصوصا مناطق زلزله زده، وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فضل اله اکبری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان، صبح امروز (24 آبان ماه) به رسانه ها گفت: پس از زلزله روز گذشته در استان هرمزگان، فوراً تدابیر لازم برای ارسال سوخت ترمیمی به مناطق زلزله زده انجام شد و بدلیل وجود انبار نفت بزرگ بندرعباس در استان علاوه بر سوخت مورد نیاز جایگاه های استان سوخت اضافی ناشی از افزایش مصرف نیروهای امدادی و نظامی و انتظامی نیز پیش بینی و از این انبار نفت به مقاصد مختلف بارگیری شد.

اکبری  ادامه داد: در تامین و توزیع سوخت و انواع فرآورده‌های نفتی در استان مخصوصا مناطق زلزله زده هیچ نگرانی و کمبود و تاخیری وجود ندارد.

اکبری افزود: در ساعات اولیه پس از وقوع زلزله افزایش مراجعه مردم به جایگاه های عرضه سوخت را شاهد بودیم که با توجه به شدت زلزله و ترس مردم طبیعی بود و این امر موجب شد تا بسرعت سوخت اضافی به همه مقاصد استان و جزایر ارسال شود تا هم استانی های عزیز با آرامش خاطر و سهولت در جایگاه ها، سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان با بیان اینکه در تمام این مدت حتی یک لحظه هم سوخت‌رسانی متوقف نشده است به هموطنان اطمینان داد حتی در زمان قطع برق هم جایگاه های عرضه سوخت با استفاده از دیزل ژنراتور های موجود امکان خدمت‌رسانی دارند و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`