موج
کدخبر : ۴۰۵۶۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405626

محمود حسین پور:

رییس اهدا عضو استان هرمزگان، از انجام سومین اهدا عضو در کمتر از یک هفته در استان خبر داد و گفت: این بار مادر 22 ساله رودانی نجات بخش سه بیمار دیگر شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمود حسین پور رئیس اهدا عضو استان هرمزگان صبح امروز (۲۳ آبان ماه) به رسانه ها اعلام کرد: فرزانه صفرپور خراجی، جان آفرین ۲۲ ساله رودانی در تاریخ ۸ آبان با تشخیص کاهش سطح هوشیاری از بیمارستان منوجان به بیمارستان شهید محمدی منتقل و در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفت؛ متاسفانه به علت آسیب وارده به سلول های مغزی این جان آفرین گرانقدر در تاریخ ۲۲ آبان دچار مرگ مغزی می شود.

وی ادامه داد: بعد از تایید مرگ مغزی فرزانه صفرپور خراجی توسط متخصص داخلی مغز و اعصاب، بیهوشی و پزشکی قانونی، هماهنگی لازم جهت اعزام تیم پیوند از شیراز، صورت گرفت و ساعت ۰۴:۰۰ بامداد امروز، کبد و کلیه های این جان آفرین عزیز، طی عمل هاروست برداشت و جهت پیوند اعضا به بیمارستان ابوعلی شیراز منتقل شد.

حسین پور ضمن بیان اینکه اهدا عضو این مادر 22 ساله، سومین اهدای عضو در استان در کمتر از یک هفته است، از خانواده ایثارگر صفر پور به خاطر انجام این کار خدا پسندانه تقدیر و برای سه فرزند این مادر عزیز آرزوی سلامتی و سعادت کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها