موج
کدخبر : ۴۰۵۵۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405572

با قدردانی از قاسم بریدلقمانی رییس سابق؛

وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، «عباس کلانتری خلیل‌آباد» را به عنوان سرپرست «دانشگاه یزد» منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکم عباس کلانتری آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان « سرپرست دانشگاه یزد » منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران‌علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی‌علمی، توسعه همه جانبه‌علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» بکار گیرید.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر قاسم بریدلقمانی رئیس سابق دانشگاه یزد قدردانی کرد.

کلانتری، دارای دکترای الهیات و معارف اسلامی، عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه میبد است که هم‌اکنون نیز ریاست این دانشگاه را بر عهده دارد.

وی همچنین مدیرکل دانشجویی دانشگاه یزد و ریاست دانشگاه پیام نور استان یزد را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`