موج
کدخبر : ۴۰۴۷۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404754

علی رسولیان:

معاون وزیر صمت با اشاره به اینکه سفال لالجین برندی ارزشمند محسوب می شود در بازدید از شهرک صنعتی لالجین از برنامه ریزی توسعه 90 هکتاری این شهرک خبر داد و جهت تامین منابع آب آن قول مساعد داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  علی رسولیان، معاون وزیر صمت ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در بازدید از واحدهای  شهرک صنعتی لالجین  ضمن ابراز خرسندی از فعالیت  و توانمندی های فعالان این شهرک اظهار کرد: گرچه  منابع دولتی محدود است اما برای توسعه این شهرک صنعتی مشکلی نداریم  و آن را توسعه خواهیم داد. 

وی با بیان اینکه از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی  استان همدان هم توسعه 90 هکتاری این شهرک برنامه ریزی شده است، گفت: این میزان ، رقم  بالایی است  که اگر متقاضی آن وجود داشته باشد، توسعه اتفاق خواهد افتاد. زمانی که کمبود زمین وجود داشته باشد رقابت واقعی وجود نخواهد داشت . از این رو نیاز است کمبود زمین را جبران کنیم. 

رسولیان  با  اعلام اینکه در بحث مدیریت شهرک ها باید اصلاحاتی انجام شود، تصریح کرد: اگر نماینده مردم این شهرستان، مشکل تخصیص آب  را حل کند، ما نیز هزینه آن را تامین می کنیم و امور مربوطه را انجام خواهیم داد.

معاون وزیر صمت تاکید کرد: اگر کسی زمین بخرد و آن را نسازد و تولید انجام ندهد،  زمین را پس خواهیم گرفت و در این خصوص سخت گیر هستیم. 

وی در پایان با بیان اینکه من به‌این تولیدکنندگان امیدوار هستم و اگر همکاری جمعی خوبی زا انجام دهند قطعا دربازارهای جهانی حضور پرقدرتی خواهند داشت گفت: از دیدن این محصولات  و تجمیع آن در این مکان بسیار خوشحال شدم. امیدوارم بتوانید به بازارهای بیشتری دست پیدا کنید. ما نیز در این حوزه با شیوه‌های مختلف از جمله برگزاری نمایشگاه و ایجاد مراکز آموزشی به شما کمک خواهیم کرد.

 

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`