موج
کدخبر : ۴۰۴۶۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404653

به همت خانه نارنجی و مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان و با همکاری شرکت توزیع برق هرمزگان صورت پذیرفت؛

رویداد ایده چی با موضوع مدیریت مصرف برق در محل پارک علم و فناورى هرمزگان به همت خانه نارنجی و مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان و با همکاری شرکت توزیع برق هرمزگان برگزار شد.

دبیراجرایی رویداد آنلاین ایده‌چی، عنوان کرد: این رویداد با شرکت 13 ایده پرداز از شهرهای مختلف ازجمله تهران، اهواز، بندرعباس وپارسیان در محل سالن کنفرانس پارک علم و فناورى هرمزگان برگزار شد.

حسین حاجى زاده با بیان این که این رویداد فرصتى براى افراد خالق و ایده پرداز است که ایده‌ها و نوآورى های خود را به داوران، سرمایه گذاران وتماشاگران ارائه دهند و با سایر شرکت کنندگان به رقابت بپردازند، افزود: رویداد آنلاین ایده چی با موضوع مدیریت مصرف برق با محوریت کاهش پیک ( عدم توازن تولید و مصرف) استفاده از پتانسیل هاى بومى، اصلاح الگوى مصرف، تولید و بهره بردارى باحضور 4 داور برگزارشد.

وی ادامه داد: در مرحله اول این رویداد، امیر شاه محمدى با عنوان ایده" استفاده از سلول هاى خورشیدى"، على اکبرقدکساز از اهواز باعنوان ایده" تولید برق از پساب آب شیرین کن ها"، سعید ناصرى با عنوان ارائه" کشف تخلف هوشمند"، رضا اسعدى از تهران با عنوان ایده" آى کنتور"، رامان جهاندارى از بندرعباس با عنوان ایده" تولید برق از پیزوالکتریک"، على رمضانى از پارسیان هرمزگان با عنوان ایده "انتقال و ذخیره نور خورشید "، امیرحسین دیوارگر با عنوان ایده "پنل خورشیدی دات کوانتوم با فناوری نانو"، مهدى رشیدیان از استان فارس با عنوان ایده "سدهاى پلکانى" ، على نیکوبر با عنوان ایده " مدیریت سیستم روشنایی" ، میلاد میرى با عنوان ایده "کاهش مصرف برق با استفاده از اینورترها" ، امیریاسین عزیزى با عنوان ایده "استفاده از ماژورها در منازل جهت کاهش مصرف برق"، على عزیزى از اهواز با عنوان ایده " کم و زیادشدن نور منازل به صورت هوشمند" و حسین منصورى با عنوان ایده " تولید برق و استفاده از پتانسیل هاى بومى از جمله حرکت امواج در دریاى خلیج فارس" به ترتیب نفرات اول تا سیزدهم شرکت کننده در این رویداد بودند که هرکدام از این ایده پردازان در مرحله اول به مدت سه دقیقه به ارائه توضیحاتى در خصوص ایده خود پرداختند.

حاجی زاده بیان کرد: پس از پایان مرحله اول، بررسی ایده ها توسط داوران صورت گرفت که از مجموع سیزده ارائه پنج ایده به مرحله دوم راه یافت. علی اکبر قدکساز، سعید ناصری، رضا اسعدی، امیرحسین دیوارگر و علی رمضانی ایده پردازان راه یافته به مرحله دوم بودند.

بنیان گذار خانه نارنجی عنوان کرد: در مرحله دوم این رویداد هرکدام از ایده پردازها به مدت پنج دقیقه به ارائه پاسخ سوالات داوران و دفاع و توضیحات بیشتر در خصوص ایده خود پرداختند. لازم به ذکر است که داوران این مسابقه آقایان جبار هاشمى مدیرشرکت توزیع برق ناحیه یک، مهرداد حاجى زاده معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق هرمزگان، سید حسام صالحى بنیانگذار شرکت گنو سیستم و همچنین بنیانگذار خانه نارنجى داورى رویداد ایده چی را برعهده داشتند.

همچنین لازم به ذکر است در پایان این رویداد امیرحسین دیوارگر، رضا اسعدی و على رمضانی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم این رویداد آنلاین برگزیده شدند. همچنین جوایز رتبه های برتر نیز به ترتیب مبالغ پانزده میلیون، ده میلیون و هفت میلیون ریال به همراه امکان پذیرش و استقرار در مرکز نوآورى پارک علم و فناورى به عنوان جوایز رتبه هاى برتر این رویداد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`