موج
کدخبر : ۴۰۴۵۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404502

اکبر میثاقیان:

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد بیان کرد: ما می‌توانیم تیم خوبی داشته باشیم چون بازیکنان خوبی داریم و نیاز به زمان داریم تا تیم بهتر شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد اعلام کرد: تیم فوتبال شهر خودرو مشهد یک دست است و می‌خواهیم در برابر هوادار برنده شویم.

میثاقیان این سخنان را پیش از دیدار تیمش برابر هوادار در هفته چهارم لیگ برترعنوان کرد و افزود: یک هفته است که تیم هوادار را در اختیار گرفته‌ام. همه از شرایط تیم خبر دارند. ما می‌توانیم تیم خوبی داشته باشیم چون بازیکنان خوبی داریم و نیاز به زمان داریم تا تیم بهتر شود.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد همچنین تاکید کرد: فردا باید برابر هوادار بازی کنیم و هوادار تیم بسیار خوبی است و آقای عنایتی کار بزرگی کردند که هوادار را به لیگ برتر آوردند و خودم چند تیم را به لیگ برتر آورده‌ام و میدانم کار سختی است.

وی در ادامه این سخنان متذکر شد: بازی فردا برای هر دو تیم مهم است و بازی سختی خواهد شد و بازیکنان ما هم یکدست هستند و تیم خوبی هستیم و به دنبال این می باشیم که نتیجه بگیریم و تیم ما خوشبختانه مالک شخصی دارد.

میثاقیان در خاتمه تصریح کرد: تیمی را اگر بخواهید شخصی اداره کنید واقعا کار سختی و در اینجا باید اذعان کنم که من ابومسلمی هستم و دیگر الان این تیم نیست و شهرخودرو هم تیم خوبی است و دوستش دارم، اما نیاز به زمان دارد و بیاد دارم که رضا عنایتی را خودم به ابومسلم آوردم و بهترین مهاجم شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`