موج
کدخبر : ۴۰۴۴۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404466

ابراهیم نصری:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی بیان کرد: صبح امروز بارش برف پراکنده در محدوده گردنه تیوان در جاده درگز - قوچان سطح این مسیر ترانزیتی را لغزنده کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، ابراهیم نصری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: در پی بارندگی صبح امروز در شهرستان‌های شمالی استان سطح جاده‌ها به ویژه بزرگراه‌های اصلی قوچان- مشهد و سبزوار -مشهد بارانی و لغزنده گزارش شده است.

نصری در ادامه در مورد بارندگی در جاده های خراسان رضوی متذکر شد: هم اکنون بارش باران در شهرستان‌های قوچان، درگز، چناران، کلات، سرخس، سبزوار، جوین، جغتای و نیشابور موجب لغزندگی سطح جاده‌های اصلی و فرعی در این مناطق شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی با اشاره به بارندگی در مسیر مشهد - طرقبه تصریح کرد: صبح امروز بارش برف پراکنده در محدوده گردنه تیوان در جاده درگز - قوچان سطح این مسیر ترانزیتی را لغزنده کرده است.

 نصری در ادامه یادآور شد: پیش بینی می‌شود بارش باران به همراه کاهش دما تا فردا جمعه در همه استان ادامه یابد و ۵۱ گردنه در راه‌های شهری خراسان رضوی به طول ۵۴۵ کیلومتر، ۱۷۲ گردنه در راه‌های روستایی به طول ۵۷۴ کیلومتر و ۱۳۶ منطقه کولاک‌گیر و مه‌گیر به طول ۵۸۶ کیلومتر در این استان وجود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: بارش برف بارندگی

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها