موج
کدخبر : ۴۰۴۳۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404398

زهرا مبشری:

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: بیشترین حجم بارش‌ها، امشب تا صبح فردا در نوار شمالی خراسان رضوی اتفاق می‌افتد و از فردا شب در نواحی سردسیر و کوهستانی بارش‌ها به شکل برف و باران خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، زهرا مبشری کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: از امروز ابرناکی در خراسان رضوی آغاز شده است و به‌تدریج از بعد از ظهر بارندگی نیز در این استان شروع می‌شود که این بارش‌ها تا صبح جمعه در استان ادامه دار خواهد بود.

مبشری در ادامه این خبر اضافه کرد و گفت: بیشترین حجم بارش‌ها در امشب تا صبح فردا در نوار شمالی خراسان رضوی اتفاق می‌افتد و از فردا شب در نواحی سردسیر و کوهستانی استان بارش‌ها به شکل برف و باران خواهد بود.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی همچنین تصریح کرد: امروز دما در خراسان رضوی افزایش می‌یابد، اما از فردا دما کاهش می‌یابد و هوای سرد تا اواسط هفته آینده در استان ماندگار خواهد بود به طوری که دما در نقاط سردسیر خراسان رضوی در صبح شنبه و صبح یکشنبه هفته آینده به صفر و کمتر از صفر درجه سانتیگراد می‌رسد.

مبشری در خاتمه این خبر متذکر شد: هم‌زمان با فعالیت این سامانه بارشی در استان خراسان رضوی، شدت وزش باد در این استان به‌ویژه در نیمه جنوبی و نوار شرقی آن افزایش می‌یابد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`