موج
کدخبر : ۴۰۴۳۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404354

دبیر جشنواره رسانه ای ابوذر در یزد عنوان کرد:

دبیر جشنواره رسانه ای ابوذر در نشستی بیان کرد: جنگ نرم دشمن و جنگ رسانه‌ای مدیریت بر ذهن و افکار مردم است که افتخارات ملت را هدف قرار داده و در مقابل آن کار رسانه ای از سوی ما می تواند یک راه حل و پادزهر باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، پارساییان مسئول بسیج رسانه سپاه الغدیر استان یزد و دبیر جشنواره رسانه ای ابوذر در نشستی بیان کرد: مسابقه رسانه ای ابوذر چندین سال است که در استان‌های کشور برگزار می‌شود و این مسابقه برای اولین بار در یزد کلید خورده است.

 وی بیان کرد: جنگ نرم دشمن و جنگ رسانه‌ای مدیریت بر ذهن و افکار مردم است که افتخارات ملت را هدف قرار داده و در مقابل آن کار رسانه ای از سوی ما می تواند یک راه حل و پادزهر باشد.

پارساییان گفت: امروز قدرت رسانه به حدی است که می‌تواند موضوعات کم اهمیت را به موضوع مهم تبدیل کند و در جامعه به الگوسازی بپردازد لذا باید جبهه واحد رسانه ای علیه دشمنان اسلام شکل بگیرد.

وی با ابیان اینکه ابزار سخت، امروزه در دنیا یک ابزار بازدارنده است، گفت: فرهنگ تشیع را رسانه می‌تواند ترویج دهد و رسانه امروز فرمانده جنگ نرم است.

سرهنگ حمیدرضا محدث جانشین سپاه در اقشار بسیج یزد نیز در ادامه بیان کرد: باید با راه اندازی روایت پیشرفت از طریق رسانه بر روایت کذب غلبه کنیم.

وی با اعلام اینکه بسیج رسانه 700 عضو عادی و فعال دارد، گفت: برای انعکاس حداکثری فعالیت های علمی، جهادی و خدماتی بسیج، جشنواره ابوذر برای  اولین بار در یزد برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره فرصتی برای مطرح شدن رسانه های استان در سطح ملی است و حمایت از رسانه انقلابی شکل خواهد گرفت.

محدث بیان کرد: هدف این جشنواره تولید محتوای طراز انقلاب اسلامی، گسترش اخلاق و معنویت و توسعه ارزش های دینی و اخلاقی با تاثیر گذاری بر همه مخاطبان است.

گفتنی است: مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر تا 15 آبان ماه و در قالب های خبر، عکس، گزارش، مصاحبه ، کاریکاتور، مقاله و یادداشت، تیتر، اینفوگرافی، فیلم کوتاه و موشن گرافی خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`