موج
کدخبر : ۴۰۴۰۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404027

زهرا عنایتی:

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بارش باران در نیشابور، چناران و مشهد گزارش شده که بیشترین بارش ۲ میلیمتر و در چناران ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، زهرا عنایتی کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: بارشهای رگباری از روز سه‌شنبه در خراسان رضوی آغاز می‌شود که در روز‌های پایانی هفته  همه مناطق را فرا خواهد گرفت.

عنایتی در ادامه این خبر اضافه کرد: از امروز تا روز سه‌شنبه  این هفته برای مناطق مختلف خراسان رضوی، آسمانی صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی شده است که در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه بارندگی‌ها بیشتر مناطق شمالی استان را فرا می‌گیرد و در روز‌های پنجشنبه و جمعه دامنه بارش‌ها به دیگر مناطق استان نیز گسترش خواهد یافت.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی همچنین افزود: در ۲۴ ساعت گذشته بارش باران در نیشابور، چناران و مشهد گزارش شده که بیشترین بارش ۲ میلیمتر و در چناران ثبت شده است.

عنایتی در خاتمه متذکر شد: میانگین دمای روزانه و شبانه مشهد برای روز یکشنبه به ترتیب ۱۹ و ۴ درجه سلسیوس پیش‌بینی شده است که در روز‌های پایانی هفته میانگین دمای استان افت خواهد کرد و فریمان با کمینه دمای ۹ درجه سلسیوس و مه‌ولات با بیشینه دمای ۲۶ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان‌های خراسان رضوی در شبانه روز گذشته بوده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`