موج
کدخبر : ۴۰۳۶۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403663

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تأکید کرد:

​مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در نشست صمیمانه حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی از ضرورت ایجاد تغییر و تحول در حوزه پرورشی با توانمندسازی اولیاء و مربیان سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، علیرضا سعدی پور در نشست صمیمانه با همکاران حوزه معاونت پرورشی به اهمیت وجود روحیه تعامل و همکاری و صمیمیت در بین کارکنان این حوزه برای اجرایی کردن اهداف سند تحول بنیادین اشاره کرد و اظهار داشت: حوزه پرورشی و فرهنگی در فراهم کردن بستر تعلیم و تربیت متناسب با اهداف سند تحول بنیادین نقش مهمی دارد.

وی ادامه داد: هدف مهم دستگاه آموزش و پرورش تربیت فرزندانی است که 6 ساحت تربیتی در آنان به صورت متوازن و متعادل رشد کرده باشد که در راستای اجرایی کردن این هدف به طور ویژه از حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی که اغلب ساحت های تربیتی مربوط به حوزه وظایف این دستگاه است بهره مند می شویم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران افزود: برای ایجاد تغییر و تحول، در کنار بسترسازی مناسب برای پرورش انسان درستکار باید به توانمندسازی و آگاه سازی خانواده‌ها در حوزه پرورشی نیز بپردازیم در واقع می توانیم با گفتگوهایی که با خانواده ها انجام می‌دهیم به فهم مشترک برسیم تا این فهم مشترک ما را در رسیدن به اهداف حوزه پرورشی و تغییر و تحول در دستگاه تربیت برساند.

وی ضمن تأکید بر اهمیت رفتار و گفتار فعالان حوزه پرورشی و تأثیرگذاری عملکرد آنان بر فرزندان تصریح کرد: طبق آموزه های دینی و آیات قرآن مهم ترین روش برای تربیت فرزندان عامل بودن به گفته های خودمان است و رفتار و عمل ما بسیار بیشتر از حرف هایمان بر فرزندانمان تأثیر دارد.

سعدی پور ضمن قدردانی از تمام همکاران این حوزه، انسجام و اتحاد بین اعضای این معاونت که منجر به نتایج بسیار مثبت از جمله برگزاری جشنواره همیار مشاور و اجرا شدن طرح لاله های روشن در استان مازندران شد را ستود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`