موج
کدخبر : ۴۰۳۴۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403494

عملیات عمرانی سطح شهر میبد بنا به درخواست مردم در حال انجام است که شامل آسفالت معبر و ساماندهی بام میبد است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، اجرای عملیات لوله گذاری به منظور بهبود فضای سبز و آبیاری درختان ضلع غربی بام میبد در حال اجرا می باشد.

مجید بهارستانی شهردار میبد درخصوص این پروژه گفت: طی بازدید به عمل آمده از بام میبد و باتوجه به اینکه فضای سبز مناسب، افزون بر سلامت جسمانی موجب آرامش روان، بازده کاری بیشتر و کیفیت زندگی برتر می‌گردد، اجرای عملیات لوله گذاری در راستای بهبود فضای سبز ضلع غربی بام میبد در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است این عملیات شامل اجرای حفاری، لوله گذاری، نصب شیرآلات و دریچه آب فضای سبز جهت اجرای آبیاری درختان به طول500 متر با هزینه بالغ بر 125 میلیون تومان در حال اجرا می باشد.

 

اصلاح آسفالت معبر در میبد بنا به درخواست مردم

با توجه به درخواست های مکرر شهروندان مبنی بر مشکل تردد در کوچه خامنه ای2‌، آسفالت این معبر در دستور کار قرار گرفت.

به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، باتوجه به درخواست های مکرر شهروندان مبنی بر مشکل تردد در کوچه خامنه ای2‌، آسفالت این معبر در دستور کار قرار گرفت.

بهارستانی شهردار میبد عنوان کرد: بهسازی و ارتقای کیفیت محل زندگی شهروندان، از اهداف مهم شهرداری می باشد و یکی از اصلی ترین مسائل برای مدیران شهرداری اعتماد مردم است که با پیگیری درخواست‌های آنها و خدمات‌دهی در شهر امکان پذیر است.

وی با بیان اینکه بیشترین تردد در معابر اصلی انجام می‌گیرد، تصریح کرد: درصدد هستیم عملیات روان سازی عبور و مرور شهری و تسهیل در تردد شهروندان از مسیرهای اصلی به فرعی صورت گیرد.

شهردار میبد درخصوص این پروژه گفت: معبر خامنه ای2، حدفاصل خیابان شهید میرباقری و خیابان امام خامنه ای یکی از پرتردد ترین معابر شهری است که این دو خیابان اصلی به طول تقریبی17هزار مترمربع به یکدیگر متصل می کند و عملیات اجرایی این پروژه شامل زیرسازی و آسفالت با هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`