موج
کدخبر : ۴۰۳۳۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403379

در 6 ماهه ابتدای سال جاری محقق شد:

سرپرست معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان ایجاد بیش از 3 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد دراصفهان در 6 ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، احمد رضایی بیان داشت: با هدف توانمندسازی گروه های مختلف تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان، 3 هزار و 469 فرصت شغلی برای اشتغال و خودکفایی مددجویان در 6 ماهه ابتدایی سال جاری ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه راهبرد اصلی این نهاد، ایجاد درآمد با ثبات برای مددجویان با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود است، بیان داشت: با همین دیدگاه در 6 ماهه سال جاری 3 هزار و 469 فرصت شغلی با هدف تسهیل گری و سرعت بخشی به فرآیند توانمندسازی جامعه هدف ایجاد شد.

رضایی به برنامه های این نهاد در حوزه اشتغال و خودکفایی اشاره کرد و گفت: توسعه فعالیت های اشتغال زایی برای جامعه هدف در سرفصل های کاریابی، راهبری شغلی و هدایت شغلی به کارآفرینان، برای به کارگیری کارجویان تحت حمایت صورت گرفته و در این مدت 688 نفر با معرفی به مراکز کاریابی و 629 طرح در قالب راهبری شغلی، همچنین 1393 مورد با هدایت شغلی مشغول به کار شدند.

سرپرست معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان با بیان اینکه در 6 ماهه ابتدایی سال جاری 1033 نفر از مددجویان با کسب درآمد پایدار به خودکفایی رسیده اند، ادامه داد: در شش ماهه سال جاری 2 هزار و 406 فقره تسهیلات قرض الحسنه در زمینه اشتغال مددجویان برای طرح های مختلف با اعتباری بالغ بر 84 میلیارد تومان پرداخت شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`