موج
کدخبر : ۴۰۳۳۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403377

دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در نایین باحضور مقامات شهرستان‌های نایین و خور وبیابانک و فعالان اقتصادی شهرستان‌های مذکور افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، نماینده مردم نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی ایجاد دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در نایین را تسهیلگر رشد و توسعه اقتصادی شهرستان دانست .

الهام آزاد با اشاره به رابطه همسوی رشد اقتصادی و رفاه مردم افزود: تسهیلگری در رشد و توسعه اقتصادی، افزایش سطح رفاه زندگی مردم کل کشور را به دنبال خواهد داشت.

در ابتدای این مراسم نیزبهنام ابراهیمی، جانشین دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان ایجاد دفتر نمایندگی پارلمان بخش خصوصی اصفهان در مناطق و شهرستان‌های مختلف را درمطالبه حقوق فعالان اقتصادی در جلسات شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی بسیار حایزاهمیت دانست.

وی دفاتر نمایندگی اتاق بازرگانی را چشم وبازوی پارلمان بخش خصوصی اصفهان دانست و تاکید کرد شناسایی دقیق دغدغه‌ها و مشکلات فعالان اقتصادی و طراحی خدمات تخصصی هر منطقه تنها از طریق حضور میدانی و مشارکت فعالان اقتصادی امکانپذیر است.

ابراهیمی شبکه سازی میان کلیه اعضاء اتاق بازرگانی را از وظایف پارلمان بخش خصوصی اصفهان دانست و تاکید کرد ایجاد دفاتر نمایندگی در شهرستان‌های مختلف با هدف برطرف کردن مشکل بعد مسافتی اتاق با مناطق مختلف و ارتباط مستقیم با صاحبان کسب و کار شکل گرفته است.

جانشین دبیرکل اتاق اصفهان با بیان اینکه اتاق‌های نسل سوم در حوزه مسئولیت اجتماعی نیز به ایفای نقش می پردازند، تصریح کرد: با ایجاد دفاتر منطقه ای می توان مردم شهرستان های مختلف را ازمشارکت فعالان اقتصادی درحوزه مسئولیت اجتماعی منتفع نمود.

 وی گفت: کلیه خدماتی که از لحاظ تصمیمات کشوری و اداری وابسته به مرکز نباشد بدون قید و شرط در دفاتر نمایندگی به فعالان اقتصادی ارایه خواهد شد.

ابراهیمی در پایان سخنان خود خواستار همکاری حداکثری فعالان اقتصادی و بدنه اجرایی دفاتر منطقه ای شهرستان‌ها برای ایجاد دفاتری درخور و شایسته فعالان اقتصادی این مناطق شد.

اتاق خوروبیابانک (1)

در ادامه محمدحسین نصرتی، فرماندار شهرستان نایین نیزبا اشاره به پتانسیل‌های تولید و اقتصادی موجود در این شهرستان، ایجاد این دفتر منطقه ای را برکتی برای نایین دانست.

وی با تاکید بر اینکه کلیه دستگاه‌های اجرایی نایین با فعالان اقتصادی این شهرستان همکاری خواهند کرد، افزود: تفویض اختیارات از سوی مراکز استان‌ها به مدیران شهرستان‌ در رفع مشکلات و دغدغه‌های تولیدکنندگان حایز اهمیت بوده و لازم است این موضوع پیگیری شود. 

علی محمدآقاجان، مدیرواحد خدمات به اعضاء، انجمن‌ها، تشکل‌ها و دفاتر منطقه‌ای اتاق بازرگانی اصفهان نیزرویکرداصلی دوره نهم اتاق بازرگانی اصفهان را تغییر خدمات انبوه و یکسان به خدمات هدفمند، شخصی سازی شده و خروجی محور به اعضاء بیان کرد و افزود: در این راستا دفاتر منطقه ای به منظور تسهیل خدمت رسانی، شبکه سازی وتمرکز بر اولویت‌ها و مزیت های منطقه ایجاد می شود.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری و تعامل مسئولین شهرستان‌ها و فعالان اقتصادی بخش خصوصی این افتتاح نقطه عطفی در رشد و شکوفایی نایین باشد.

در ادامه این مراسم مدیران اجرایی پارلمان بخش خصوصی اصفهان به تشریح خدمات تخصصی واحدهای اتاق بازرگانی اصفهان پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`