موج
کدخبر : ۴۰۳۳۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403324

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از انجام 25 مورد حادثه و نجات 4 نفر در یک ماهه گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: 25 عملیات امداد و نجات در یک ماه گذشته شامل: 13 عملیات جاده ای، 4 مورد خدمات حضوری، 1 مورد خدمات شهری و 1 مورد خدمات مناسبتی  و 6 عملیات کوهستان بوده است.

حرازی زاده افزود: طی این عملیات ها 386 نفر دچار حادثه شدند که 32 نفر از این افراد در حوادث جاده‌ای، 7 نفر در خدمات حضوری ، 1 نفر در خدمات شهری ، 321 نفر در خدمات مناسبتی و 25  نفر در عملیات کوهستان از خدمات هلال احمر بهره‌مند شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ادامه داد: به دنبال این عملیات 4 نفر نجات یافتند که هر 4 نفر توسط آمبولانس هلال احمر به نزدیک ترین مراکز درمانی  انتقال داده شد.

وی در ادامه گزارش عملیات امداد و نجات مجموع کل افراد اسکان داده شده را 4 نفر در یک ماه گذشته اعلام کرد.

خدمات رسانی 34  تیم به حادثه دیدگان

حرازی زاده افزود: 120 نفر از نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان در قالب 34  تیم به همراه 16 دستگاه آمبولانس در عملیات‌های امدادی حضور یافتند و نسبت به اجرای 4 مورد عملیات رها سازی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی به خدمت رسانی به حادثه دیدگان پرداختند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان  میانگین زمان حضور نجاتگران جمعیت هلال احمر استان در صحنه ( از اطلاع تا حضور در صحنه ) را 12 دقیقه و 32 ثانیه و همچنین مدت زمان آغاز تا پایان عملیات را 1 ساعت و 30 دقیقه و 55 ثانیه اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: کلیه پایگاه‌ها در تمام شعب هلال احمر استان آمادگی کامل جهت اسکان اضطراری در راه ماندگان را در محور‌های مواصلاتی استان دارند و شماره ۱۱۲نیز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به هموطنان در سطح استان خواهد بود.

شایان ذکر است این گزارش ارائه شده  از تاریخ 1 مهر ماه 1400 لغایت 30 مهر ماه 1400 می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`