موج
کدخبر : ۴۰۳۰۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403085

استاندار هرمزگان، توسعه و تسهیل تبادلات و فعالیت‌های مردم از طریق دریا در شهرستان بندرلنگه به ویژه در زمینه تجارت و صیادی را بسیار مهم دانست.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مهدی دوستی استاندار هرمزگان در نشست شورای اداری شهرستان بندرلنگه با اشاره به بازدید از پروژه‌های جاده ساحلی و توسعه بندرلنگه، فرآیندها و روند صادرات و واردات کالا در این بندر و دیدار با مردم این شهرستان، عنوان کرد: در این نشست نیز مسائل، مشکلات، ایده ها و موضوعاتی که در توسعه این شهرستان موثر است، مطرح شد.
دوستی، توسعه و تسهیل تبادلات و فعالیت‌های مردم از طریق دریا در شهرستان بندرلنگه به ویژه در زمینه تجارت و صیادی را بسیار مهم دانست و ادامه داد: باید طیف گسترده‌ای از مردم از نعمات خدادادی دریا به خصوص از طریق تجارت و صیادی بهره‌مند شوند که تمام تلاش خود را در این راستا انجام خواهیم داد.
وی افزود: امکان بهره‌برداری بیشتر در زمینه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، پروژه‌های صنایع و پایانه‌های موجود در شهرستان به نفع مردم و توسعه شهری از خواسته‌های مطرح شده در این شهرستان بود که تحقق آن در دستور کار قرار می‌گیرد.
دوستی تصریح کرد: توسعه مبلمان شهری، احداث کمربندی و مسئله آب که باید هرچه زودتر برای آن چاره اندیشی شود، از دیگر موارد در شهرستان بندرلنگه بود که پیگیری خواهد شد.
وی با اشاره به مسئله مردم در خصوص سند مسکن و زمین و همچنین ساخت مسکن برای جوانان شهرستان بندرلنگه، تصریح کرد: با توجه به برنامه دولت حضرت آیت‌الله رئیسی در خصوص جهش ساخت مسکن، با تلاش همه اعضای دولت و توجه ویژه شخص ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، این برنامه و هدف دولت در خصوص ساخت مسکن، در کوتاه‌مدت قابل دستیابی و تحقق است که در این راستا اقدام مناسب برای احداث مسکن در شهرستان بندرلنگه نیز صورت می‌گیرد.
استاندار هرمزگان با اشاره به تاکید حضرت آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران برای حل مسائل مردم، خاطرنشان کرد: برای حل مسائل اقشار مختلف مردم استان هرمزگان، به ویژه در زمینه اقتصاد دریا جلسات تخصصی در استان با حضور صیادان، لنج داران و تجار برگزار خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم پیشرفت توام با عدالت مدنظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را محقق کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`