موج
کدخبر : ۴۰۲۸۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402856

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از آغاز ثبت‌نام طرح جهش تولید مسکن در 43 شهر استان اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا قاری قرآن با بیان اینکه ثبت‌نام متقاضیان طرح جهش تولید مسکن از ساعاتی پیش در ۳۱ استان در شهرهایی که زمین برای آنها تامین شده، آغاز شده است اظهار کرد: متقاضیان این طرح می‌توانند از طریق سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی   saman.mrud.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی افزود: هم اکنون سایت در دسترس قرار دارد و متقاضیان پس از ورود به سامانه می‌بایست گزینه «ثبت‌نام نهضت ملی مسکن» را انتخاب کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه امکان ثبت نام در 43 شهر استان اصفهان فراهم شده است گفت: نام نویسی از متقاضیان این طرح تا یک ماه ادامه دارد.

 وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام برای سه شهر جدید فولادشهر، بهارستان و مجلسی صورت می‌پذیرد، گفت: همچنین سامانه برای متقاضیان در شهرهای بالای 100 هزار نفر جمعیتِ شاهین‌شهر، شهرضا و کاشان نیز باز است.

قاری‌قرآن ادامه داد: علاوه بر این در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت این استان نیز برای اردستان، اژیه، انارک، برزک، تودشک، تیران، جندق، حسن‌آباد، خوانسار،  خور، داران، دهق، زواره، سده‌لنجان، علویجه، فرخی، فریدونشهر، گلپایگان، مهاباد، میمه، نصرآباد، نوش‌آباد، نیاسر، هرند، ورزنه، وزوان، کمه، کوهپایه، آران وبیدگل، ایمانشهر، باغ بهادران، بویین ومیاندشت، طالخونچه، فلاورجان، قهدریجان، گلدشت و نطنز ثبت نام انجام می‌شود.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان تصریح کرد: سبز بودن فرم «ج»، فقدان مالکیت خصوصی، متاهل و یا سرپرست خانوار بودن و سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا چهار شرط اصلی برای ثبت‌نام در این طرح است.

گفتنی است: بعد از پالایش اولیه و بعد از آنکه متقاضیان واجد شرایط شناخته شدند از پذیرفته‌شدگان برای مراجعه حضوری به اداره کل راه و شهرسازی استان‌ و یا سایر دستگاه‌های کارگزار و مجری، دعوت می‌شود تا سابقه ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضا پالایش شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`