موج
کدخبر : ۴۰۲۸۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402843

مجید کاکی:

فرماندار شهرستان مرزی مهران با اشاره به اینکه استقبال از تزریق واکسن کرونا در این شهرستان رضایت بخش است،گفت: بطور میانگین روزانه بیش از 200 واکسن کرونا در این شهرستان تزریق می شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محید کاکی فرماندار مهران افزود: هم اکنون رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تمامی ادارات و سازمان ها در دستور کار است و از طریق رسانه ها و فضای مجازی هشدارهای لازم در خصوص خطرات شیوع کرونا به مردم اطلاع رسانی می شود.

وی اظهار داشت: همه مدیران ادارات شهرستان موظف هستند تا پایان مهرماه لیست کارکنانی را که واکسن کرونا تزریق نکردند به فرمانداری ارائه دهند و از ابتدای آبان ماه از ورود این کارکنان به محل کار و ارایه هرگونه خدمات به آنان باید ممانعت شود.

فرماندار مهران با بیان اینکه شهرستان مهران هم اکنون از نظر رنگ بندی کرونا در وضعیت زرد  فرار دارد،تصریح کرد: طبق سند ملی واکسیناسیون و با تلاش مجموعه شبکه بهداشت و درمان، 47 درصد دانش آموزان این شهرستان واکسن کرونا تزریق کردند.

کاکی با اشاره به اینکه برای تسریع در میزان پوشش واکسیناسیون دانش آموزان محلی جداگانه برای تزریق واکسن با همکاری آموزش و پرورش شهرستان مهیا و اطلاع رسانی لازم نیز در این راستا انجام شده است، خاطرنشان کرد: 65 درصد جمعیت بالای 12 سال این شهرستان دُز نخست و 31 درصد نیز دُز دوم واکسن کرونا را تزریق کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`