موج
کدخبر : ۴۰۲۷۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402758

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته 140 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در اقصی نقاط استان شناسایی شده است، گفت: متاسفانه در این مورد 3 مورد فوتی نیز گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، دکتر محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام  با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری کووید 19 تاکنون 62 هزارو 538 نفر در نقاط شهری و روستایی استان به کرونا ویروس مبتلاشده است، افزود:خطر ابتلا به کرونا را جدی بگیریم ، زیرا هر روز تعداد مبتلایان و فوتی ها در استان ایلام روز به روز در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته تعداد 140 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است،اظهار داشت: متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 3 نفر در شهرستانهای ایلام ، سیروان و دهلران فوت نموده که این زنگ خطری است که سلامت افراد را تهدید می کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه متاسفانه در24 ساعت گذشته 3 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه یک هزارو 114 نفر می باشد،تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته 39 مورد بستری جدید ثبت شد و در حال حاضر 155 نفر در مراکز بیمارستانی استان به علت ابتلا به کرونا بستری هستند.

کریمیان با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته 12 نفر در ایلام، چرداول 10، آبدانان پنج، ایوان و دره شهر هرکدام چهار و شهرستان های بدره، دهلران، ملکشاهی و مهران هرکدام یک نفر بستری و سیروان، چوار و هلیلان فاقد بیمار بستری بوده اند، خاطرنشان کرد:شهرهای ایلام، چرداول، ایوان، دره شهر و آبدانان به رنگ نارنجی، دهلران، مهران، ملکشاهی و چوار زرد و سیروان و هلیلان آبی هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`