موج
کدخبر : ۴۰۲۳۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-402333

معاون فرماندار یزدبیان داشت: آموزش مجازی، جایگزین حضور معلم در کلاس درس و تعامل و ارتباط رو در رو معلم با دانش‌آموز نیست و آسیب‌هایی همچون افت کیفیت آموزشی و میانگین نمرات دانش‌آموزان را در پی داشته است لذا با واکسیناسیون سریع تر باید مدارس به صورت حضوری فعال شوند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد در جلسه ستاد کرونای شهرستان یزد با موضوع جلوگیری از بروز پیک ششم بیماری کرونا، سید علی حسینی منش معاون فرماندار یزد وضعیت واکسیناسیون کرونا در شهرستان یزد  را مناسب دانست و گفت: برای رسیدن به وضعیت ایده آل مردم باید بیش از این از تزریق واکسیناسیون استقبال کنند.

وی در ادامه گفت: تسریع در واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال، گامی موثر برای پایان حدود دو سال تعطیلی مدارس و آموزش مجازی و آغازی برای آموزش حضوری می  باشد.

معاون فرماندار همچمین بیان داشت:  آموزش مجازی، جایگزین حضور معلم در کلاس درس و تعامل و ارتباط رو در رو معلم با دانش‌آموز نیست و آسیب‌هایی همچون افت کیفیت آموزشی و میانگین نمرات دانش‌آموزان را در پی داشته است و همچنین دوری از فضای مدرسه موجب چاقی، کم‌تحرکی، آسیب‌های جسمی، روحی برخی از دانش‌آموزان شده است که برای جلوگیری از تداوم این آسیب‌ها و دسترسی همه دانش‌آموزان زمینه برای واکسیناسیون معلمان و دانش‌آموزان فراهم شده تا بازگشایی مدارس به صورت حضوری انجام گیرد.

در ادامه این جلسه مسئولین حاضر در جلسه نظرات و پیشنهاد هایی  را برای تشویق دانش آموزان برای  تسریع درانجام واکسیناسیون ارائه نمودند و در پایان تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`