موج
کدخبر : ۴۰۱۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401008

استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه با تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی، گفت: مدیریت خوب نیروی انتظامی در صحنه ها و بحران های مختلف ستودنی است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند  به مناسبت هفته ناجا اظهار داشت: در طول چهار سال اخیر حوادث زیادی نظیر سیل، زلزله، کرونا و ... چه در سطح کشور و چه استان کرمانشاه بوقوع پیوسته و در پس هر کدام از این حوادث و بحران ها می توانست بحرانی دیگر حادث و کام مردم بیش از پیش تلخ شود، اما مدیریت جهادی نیروی انتظامی و حضور به موقع آنها در صحنه مانع از این اتفاق شد.

استاندار کرمانشاه در ادامه نقش تعیین کننده پلیس در پیشگیری از شیوع بیش از پیش کرونا در کرمانشاه سخن گفت و اظهار داشت:  ماموران نیروی انتظامی دوشادوش کادر درمان در میدان جهاد و ایثار حضور داشتند و توانستند نام نیکی از خود به جا بگذارند.

بازوند از نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار کشور یاد کرد و گفت: ماموران ناجا در طول سال های اخیر نشان داده اند علاوه بر اینکه یک نیروی حاکمیتی هستند، نیرویی مردمی و مدنی در مسیر حفظ رفاه و آسایش و امنیت جامعه تلاش ایفای خدمت می کنند.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: امروز جمهوری اسلامی به جزیره امن خاورمیانه تشکیل شده و علاوه بر امنیت مطلوبی که در سرمین جغرافیایی خود ایجاد کرده توانسته امنیت کشورهای پیرامونی خود را هم تامین کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`