موج
کدخبر : ۴۰۰۶۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400615

رئیس شورای اسلامی شهر با صدور پیامی انتصاب سیدرضا مرتضوی را به عنوان استاندار اصفهان تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  در پیام محمد نورصالحی آمده است:

"جناب آقای سیدرضا مرتضوی

استاندار محترم اصفهان

با درود و صلوات بر حضرت محمد (ص) و آل محمد، انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت استاندار اصفهان که حاکی از توانمندی و حسن سابقه حضرتعالی است، صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم. رجاء واثق داریم که تعهد و کارآمدی شما نویدبخش روزهای روشن آینده و رشد همه جانبه استان خواهد بود.

استان اصفهان این روزها با مشکلات و تهدیدهای متعددی از جمله خشکسالی و خشکی زاینده رود، مشکلات و تنشهای آبی، فرونشست زمین، حاشیه نشینی و… روبرو است که بایستی برای عبور از این مشکلات ظرفیت‌های استان و مدیریت شهری در کنار یکدیگر قرار گرفته و با اتکال به درگاه حق و تلاشی جهادی وارد عمل شوند.

همچنین ظرفیت‌های فراوان استان اصفهان که بارها مورد تاکید و تحسین قرار گرفته است این فرصت را ایجاد می‌نماید تا با برنامه ریزی مناسب و همراهی دستگاه‌ها و متولیان امر بتوانیم برای به فعلیت رساندن این فرصتها کوششی مجدانه داشته باشیم.

اینجانب، ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که ازچهره های ارزشی، ولایی، دلسوز و از سرمایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید، برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به اسلام، انقلاب، نظام و ملت عزیز ایران اسلامی را از درگاه پروردگار سبحان مسألت می‌نمایم. "

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`