موج
کدخبر : ۴۰۰۲۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400245

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از بارگیری و ارسال کمکهای مردم نیک اندیش این استان برای اجرای برنامه نذرآب 4 در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، غلامعلی فخاری با اعلام این خبر اظهار داشت: 121تانکر آب، 3300 کیلو آرد، 3000 قوطی کنسرو ماهی و کنسرو لوبیا، 80 دستگاه تصفیه آب، 20 هزار ماسک و 2000 ژل ضدعفونی، 200 بسته غذایی و 300 کیلو برنج، 200 تخته پتو، 400 کیف مدرسه به همراه 400 بسته لوازم التحریر و مقادیر متنابعی از سایر ملزومات موردنیاز ساکنان منطقه به ارزش 5 میلیارد و 770میلیون ریال برای اجرای طرح نذر آب 4 به مقصد شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

وی با اشاره به تداوم جمع آوری و تجمیع کمکهای مردم و خیرین استان مازندران، ادامه داد: پیش از این نیز محموله های دیگری با هدف کاهش مشکلات هموطنان متأثر از خشکسالی و کرونا به منطقه مذکور ارسال شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران با بیان اینکه ساکنان صبور استان سیستان و بلوچستان با توجه به مشکلات خشکسالی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند گفت: جمعیت هلال احمر با توجه به مسئولیت اجتماعی و رسالت ذاتی صیانت از کرامت انسانی و پاسداشت فرهنگ بشردوستی، تاکنون 3 برنامه ملی را تحت عنوان نذر آب برای کمک به آسیب دیدگان از خشکسالی در استان سیستان و بلوچستان به اجرا در آورده است.

وی افزود: هم اکنون نیز برنامه کشوری نذر آب 4 با مشارکت استانهای مختلف در جریان است که استان مازندران همانند سالهای گذشته از استانهای پیشتاز در این برنامه است.

فخاری بیان داشت: برنامه نذر آب 4 از 17 لغایت 21 مهر با حضور تیمهای مجهز داوطلبان جمعیت هلال احمر مازندران در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان اجرا خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`