موج
کدخبر : ۳۹۹۱۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399164

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد؛

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس علیرضا نقوی شهردار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و جمعی از پرسنل شهرداری میبد با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در این دیدار از زحمات شهردار و کادر شهرداری تشکر نمود و افزود: بهترین دوره در مدت زمان مسئولیتم و حتی قبل از آن که در گردان حضور داشتم همین ایامی است که آقای نقوی شهردار میبد بودند در همه مباحث و موضوعات مختلف عمرانی، سازندگی و فرهنگی مرتبط با شهید و شهادت و ... حامی و همراه مجموعه سپاه بودند.

سرهنگ بهشتی در ادامه عنوان کرد: معقتدم اگر تفکر بسیجی و کار جهادی باشد مطمئناً خیلی از امورات انجام خواهد شد. فرماندار، شهردار و برخی از مسئولین ادارات واقعا جهادی کار کردند و انقلابی عمل کردند که جای تقدیر و تشکر دارد و علیرضا نقوی یک شهردار انقلابی و جهادی می دانم چون عملکرد بسیار خوبشان را دیده ام و این کارها رو انجام دادند نه اینکه بخواهند در آینده انجام دهند و نام نیکی از ایشان در یادها خواهد ماند.

نقوی ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا خاطرنشان کرد: خوشحالم که تفکر بسیجی قوی تر و غنی تر در بین همه اقشار جامعه وجود دارد رشادت نوجوان 15 ساله ایذه ای نشاندهنده رشد فرهنگی غنی ایثار و گذشت می باشد که روز گذشته آسمانی شد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، شهردار میبد درخصوص همکاری متقابلی که با مجموعه سپاه انجام شده بود گفت: در 32 ماه گذشته همکاری و همراهی متقابلی بین مجموعه سپاه و شهرداری وجود داشت، تجربه خیلی خوبی بود و در خیلی از پروژه ها و کارها کنار یکدیگر بودیم که این باعث بهتر شدن اوضاع و تسریع در اجرای کارها شد.

در پایان این دیدار شهردار میبد با اهدای لوح تقدیر از زحمات فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در هفته دفاع مقدس تقدیر و تشکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`