موج
کدخبر : ۳۹۸۹۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398942

تورج همتی:

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی عنوان کرد: میانگین کنونی کیفیت هوای مشهد ۱۳۳ ای. کیو. آی و در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، تورج همتی مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: هوای مشهد در چهارمین روز مهر، ناسالم برای گروههای حساس می باشد.

همتی در ادامه این خبر تاکید کرد: در پی افزایش حجم آلاینده‌ها در هوای تنفسی، کیفیت هوای کلانشهر مشهد در چهارمین روز مهرماه ناسالم است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی همچنین تصریح کرد: میانگین کنونی کیفیت هوای مشهد ۱۳۳ ای. کیو. آی و نشانگرهوای مشهد در چهارمین روز مهر، ناسالم برای گروههای حساس هوای ناسالم برای گروههای حساس است.

 وی در ادامه اظهار کرد: هم اکنون کیفیت هوا در مناطق شهید مفتح، خاقانی، شهید کریمی و شهید آوینی در وضعیت ناسالم برای همه افراد قرار دارد و در ۱۹ منطقه دیگر دارای ایستگاه سنجش، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

 همتی در خاتمه با توجه به آلودگی هوای کلانشهر مشهد خاطر نشان کرد: شایسته است شهروندان مشهدی با کاهش رفت و آمد‌های غیرضرور، نقش موثر خود را در بهبود کیفیت هوای این شهر ایفا کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`