موج
کدخبر : ۳۹۸۰۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398040

علی روحبخش:

مدیر اداره دارو و مواد تحت کنترل دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: تمام تلاش حوزه داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در برطرف کردن کمبود‌ها و دغدغه بیماران به خصوص بیماران خاص و کرونایی است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی روحبخش مدیر اداره دارو و مواد تحت کنترل دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: همزمان با فروکش طغیان ویروس کرونا در خراسان رضوی و کاهش شمار بیماران مبتلا به کرونا کمبودی به لحاظ داروهای کرونا و سرم در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد وجود ندارد.

روحبخش در ادامه این خبر اضافه کرد: وضعیت در حوزه سرم مورد نیاز هم رو به بهبود رفته و هم اینک سرم در داروخانه‌های خراسان رضوی برای استفاده بیماران سرپایی موجود است.

مدیر اداره دارو و مواد تحت کنترل دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین بیان کرد: تمام تلاش حوزه داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در برطرف کردن کمبود‌ داروها در خراسان رضوی  و دغدغه بیماران به خصوص بیماران خاص و کرونایی است.

روحبخش در خاتمه خاطر نشان کرد: دارو‌های پیوندی نیز در حال حاضر برای مصرف ۱۵ روز بیماران در دسترس است و کمبود جدی در این حوزه وجود ندارد و در حوزه دارو‌های بیماران ام. اس نیز جایگزین ایرانی وجود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`