موج
کدخبر : ۳۹۷۸۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397874

در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان؛

اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان با کسب رتبه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برگزیده و تندیس جشنواره و لوح تقدیرآن از سوی استاندار هرمزگان به "ایرج بیت اللهی" مدیرکل آموزش و پرورش استان اهدا شد.

ایرج بیت اللهی مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در حاشیه این آیین، با بیان اینکه موفقیت در آموزش و پرورش همواره حاصل تلاش جمعی است، اظهارکرد: با وجود شرایط ناشی از همه گیری بیماری کرونا، تلاش بی وقفه همه دست اندرکاران آموزش و پرورش استان در عرصه تعلیم و تربیت موفقیت های چشمگیری را برای استان رقم زده است.

ایرج بیت اللهی افزود: بدون تردید در کسب این عناوین از جمله موفقیت در جشنواره شهید رجایی که با هدف توسعه فرهنگ خدمت رسانی و آگاهی مردم از عملکرد مدیران برگزارمی شود، همه کارکنان، فرهنگیان، مدیران، دانش آموزان، اولیا و مربیان استان سهیم بوده اند و این عنوان متعلق به خانواده بزرگ آموزش و پرورش استان است.

وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش هرمزگان با شعار کارآمدی و پاسخگویی و با استفاده از همه ظرفیت ها و تکیه بر خرد جمعی، نظام تعلیم و تربیت را راهبری می کند، تصریح کرد:در این مسیر با فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت صاحبنظران و پیشکسوتان در همه امور از جمله راهبردهای اجرایی در دو بخش آموزشی و تربیتی، موفقیت های چشمگیری در رشد شاخص ها و برنامه های ملی حاصل شده است و مسیر توسعه را برای دستیابی به آنچه شایسته نام این استان سرافراز است، هموار کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش مجموعه ی متعلق به همه آحاد جامعه است و در کسب هر موفقیتی همه جامعه سهیم هستند چرا که این نهاد زیربنای توسعه و پیشرفت در هر جامعه ای است.

گفتنی است؛ بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان شامگاه شنبه در سالن شرکت گاز هرمزگان  با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، فریدون همتی استاندار و جمعی از مدیران نهادها و دستگاه های اجرایی برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`