موج
کدخبر : ۳۹۷۷۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397798

امیر سرتیپ ستاد رضا آذریان:

فرمانده ارتش در شمال شرق کشور بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند که همچون همیشه و تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و برقراری امنیت یکی از مهمترین وظایف نیرو‌های مسلح است که با افزایش امکانات در حال ارتقا می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، امیر سرتیپ ستاد رضا آذریان فرمانده ارتش در شمال شرق کشور عنوان کرد: در حال حاضر تمامی مرز‌های شرقی و مشترک ایران با کشور افغانستان نیز در امنیت کامل است.

سرتیپ آذریان این سخنان را در بازدید از یگان‌های نظامی مستقر در مرز دوغارون و امنیت در مرزهای شرقی کشور  بیان کرد و افزود: استقرار همیشگی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و مرزبانی در تمامی مرز‌های شرقی ایران، امنیت کاملی را برقرار کرده است و هیچ مشکلی در امنیت مرز‌های ایران وجود ندارد.

فرمانده ارتش در شمال شرق کشور همچنین اظهار کرد: به رغم برخی تحرکات جنگی در افغانستان طی چند ماه گذشته جای هیچ گونه نگرانی برای مردم ایران اسلامی وجود ندارد، زیرا نیرو‌های مسلح کشور در طول شبانه روز با چشمانی باز و با صلابت و اقتدار همیشگی خود آماده مقابله با هرگونه تحرک خصمانه‌ای هستند.

وی ادامه داد: نیرو‌های مسلح مستقر در مرز‌های شرقی کشور با تمام قوا و هوشیاری ترفند‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را رصد میکنند و در صورتی که خطایی از سوی آنها سر زند جواب سختی از سوی نیرو‌های مسلح ایران اسلامی دریافت خواهند کرد.

امیر آذریان تصریح کرد: برقراری امنیت یکی از مهمترین وظایف نیرو‌های مسلح است که با افزایش امکانات و به کارگیری نیرو‌های کارآمد در حال افزایش بوده و توان و آمادگی تک تک نیرو‌های مسلح کشورمان مثال زدنی است.

وی همچنین گفت: نیرو‌های متحرک هجومی ارتش جمهوری اسلامی ایران باید از تحرک بالایی برخوردار باشند و قبل از رسیدن نیرو‌های دشمن به مرز، آنها را غافلگیر کنند.

فرمانده ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه شمال شرق کشور در ادامه بیان کرد: نیرو‌های مسلح ایران اسلامی مستقر در مرز‌های مشترک ایران و افغانستان در کنار یکدیگر با تمام توان و آمادگی ایستاده اند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهند کرد.

امیر آذریان در خاتمه خاطر نشان کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند که همچون همیشه و تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و نیرو‌های مسلح ایران اسلامی با صلابت و توان همیشگی خود اجازه نخواهند داد کوچکترین خدشه‌ای به آب و خاک کشور وارد شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`