موج
کدخبر : ۳۹۶۹۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396912

محمد حسین بحرینی طوسی:

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد: این رویکرد با توجه به ابلاغ معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مبنی بر شبانه روزی شدن مراکز واکسیناسیون کرونا انجام پذیرفت.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد حسین بحرینی طوسی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: زمان فعالیت سه مرکز واکسیناسیون شهر مشهد تا ساعت ۲۴ افرایش یافت.

بحرینی طوسی در ادامه این خبر افزود: در حال حاضر مراکز تا ساعت ۲۴، مرکز اباعبدالله(ع) واقع در معلم ۷۵.۶، شهید حاتمی واقع در فرامرز ۳ و سیدی واقع در سیدی نبش صبای غربی ۱۱ تا ساعت ۲۴ نسبت به امر واکسیناسیون شهروندان اقدام می‌کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: با توجه به ابلاغ معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مبنی بر شبانه روزی شدن مراکز واکسیناسیون کرونا و براساس حجم و استقبال مراجعین تصمیمات آتی در خصوص افزایش ساعت کاری و تعداد مراکز اتخاذ می‌شود.

وی همچنین گفت:  ۴۳ پایگاه و مرکز تجمیعی واکسیناسیون در مناطق زیر پوشش این دانشگاه راه اندازی شده است که از مجموع مراکز واکسیناسیون ۲۷ پایگاه تجمیعی است و با مشارکت سایر سازمان‌ها و ارگان‌ها به منظور گسترش خدمات رسانی و سهولت در دسترسی شهروندان به پایگاه‌های واکسیناسیون راه اندازی شده است.

 بحرینی در خاتمه خاطر نشان کرد: هم اکنون ظرفیت واکسیناسیون به بیش از ۵۵ هزار دز در روز رسیده است که این امر موجب افزایش خدمات رسانی به گروه‌های هدف شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`