موج
کدخبر : ۳۹۶۸۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396851

معاون اقتصادی استاندار ایلام خبر داد:

معاون اموراقتصادی استاندار ایلام با اشاره به اینکه با افزایش زمان واکسیناسیون، منع تردد شبانه در سطح استان ایلام حذف می شود، گفت: تردد زمینی از مرز و هرگونه تجمع در مهران ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، جهانگیر رستمزاد معاون امور اقتصادی استاندار ایلام در نشست قرارگاه استانی مبارزه با کرونا با بیان اینکه با مدارسی که مصوبات ستاد کرونارا نقض می کنند و اصرار بر تهیه لباس فرم جدید داشته باشند برخورد می شود، افزود: مدیر و مسئولان آموزش و پرورش آمادگی لازم را برای هر سه حالت ممکن در بازگشایی مدارس داشته باشند.

وی بر نظارت مدیران در بازگشایی مدارس غیر انتفاعی و کم جمعیت تاکید کرد و اظهار داشت: رعایت مصوبه ستاد کرونا در عدم استفاده از لباس فرم در مدارس  اجباری است و  با مدارسی که مصوبات ستاد کرونارا نقض می کنند، برخورد می شود.

معاون اموراقتصادی استاندار ایلام به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی برعدم تردد زمینی در مرزهای کشور اشاره و تصریح کرد: مرز بین المللی مهران و سایر مرزهای زمینی کشور به دلیل خطر شیوع کرونا همچنان در اربعین امسال بسته است و هیچ زائری اجازه عبور در این مرزها به کشور عراق را  ندارد.

رستمزاد با بیان اینکه آحاد مختلف مردم از سفر زیارتی به مرز مهران خودادری کنند، خاطرنشان کرد: تردد زائران باید از مبدا کنترل و مدیریت شود تا شاهد  تجمع در مرز و بروز مشکلات نشود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام به افزایش زمان واکسیناسیون  اشاره کرد وگفت: در صورتی که فرآیند واکسیناسیون سه شیفته و شبانه روزی شود، ممنوعیت تردد شبانه در سطح استان ایلام حذف می شود.

رئیس قرارگاه مقابله با کرونای استان، استقرار پلیس به عنوان عامل بازدارنده در آرامگاه بهشت رضا برای اجرای پروتکل تدفین و عدم تجمع در این آرامستان را ضروری دانست و افزود: اجرای مصوبه برگزاری حراج های فصلی و بازدید مستمر از واحدهای صنفی به صورت منظم عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ شب ضرورت دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها